Pension Janata

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension má 8 pokojů. 1 jednolůžkový a 7 dvoulůžkových. Každý pokoj je samostatně přístupný a standardně vybavený dle požadavků EU. Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím má plochu 25 m². Výška stropu 2,8m. Jednolůžkový pokoj s příslušenstvím má plochu 15 m², výška stropu 2,8m.

Dvoulůžkové pokoje jsou s možností přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení ( WC, umyvadlo, sprchový kout), které je od pokoje oddělené chodbičkou a odvětrané.Součástí ubytování je možnost  připojení k internetu přes Wifi.

V areálu pensionu je zabezpečené parkoviště pro ubytovací kapacitu s elektronicky řízeným režimem otevření a uzavření vjezdu motorového vozidla. Parkoviště je opatřeno nočním osvětlením pohybu osob a vozidel a je monitorováno průmyslovou kamerou. Parkování ubytovaných v areálu je v ceně ubytování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI