Pension Janata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension má 8 pokojů. 1 jednolůžkový a 7 dvoulůžkových. Každý pokoj je samostatně přístupný a standardně vybavený dle požadavků EU. Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím má plochu 25 m². Výška stropu 2,8m. Jednolůžkový pokoj s příslušenstvím má plochu 15 m², výška stropu 2,8m.

Dvoulůžkové pokoje jsou s možností přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení ( WC, umyvadlo, sprchový kout), které je od pokoje oddělené chodbičkou a odvětrané.Součástí ubytování je možnost  připojení k internetu přes Wifi.

V areálu pensionu je zabezpečené parkoviště pro ubytovací kapacitu s elektronicky řízeným režimem otevření a uzavření vjezdu motorového vozidla. Parkoviště je opatřeno nočním osvětlením pohybu osob a vozidel a je monitorováno průmyslovou kamerou. Parkování ubytovaných v areálu je v ceně ubytování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI