Pension Jesen

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Jesenje umíštěn v centru obce Benecko, přesto, ale na kldiném místě. Od hlavní silnice je vzdálen asi 100m. Pokoje jsou 2 až 4 lůžkové vybavené balkonem, WC - sprcha, LCD - SAT - TV, trezorem (zdarma), telefonem, minibarem a vysoušečem vlasů. Hosté mohou použít Wi-Fi připojení Zdarma. Některé pokoje mají dvě oddělené ložnice. Na poschodí je též malá  kuchyňka, kde má každý pokoj svoji vlastní skříňku s nádobím, vařičem, lednicí, kávovarem, varnou konvicí a mikrovlnkou. V přízemí je jídelna, kde se podávají snídaně, které jsou v ceně lůžka. Zde si mohou hosté večer posedět, případně zahrát stolní hry. Je zde i stolní PC k použití zdarma. V suterénu je posilovna s veslovacím strojem, rotopedem. Je též možné si zde zahrát billiard, stolní tenis nebo šipky.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Benecko patří k nejhezčím  místům v Krkonoších. Toto rekreační a turistické centrum leží na úbočí Žalého /1019 m/ od 750 do 950 m n.m. mezi městy Jilemnice a Vrchlabí. Je to nejvýše položená obec západních  Krkonoš. Krásné procházky po značených  turistických  stezkách jak v létě, tak i v zimě na běžkách, kdy  můžete dojet až na hřebeny Krkonoš. Můžete také využít v létě cyklobusy a v zimě skibusy pro přepravu do jiných krkonošských středisek.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI