Pension Jilemnická Bouda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horní Mísečky leží v krásné lokalitě nejvyšších českých hor Krkonoš, které jsou dobře dostupné nejen z Východních a Severních Čech, z Prahy a Středních Čech, ale i Německa a Polska. Svým umístěním jsou velmi výhodným výchozím bodem nejen pro zimní lyžařské ať již běžecké, turistické nebo sjezdařské disciplíny, ale také pro letní, nebo lépe řešeno celoroční sportovní a turistické aktivity.

Penzion Jilemnická Bouda se nachází přímo v centru Horních Míseček. Je velmi dobře dostupný autobusem. Přímo u penzionu je autobusová zastávka. Automobilem se dá dojet až k Jilemnické Boudě. V zimě je silnice denně udržována. Penzion Jilemnická Bouda je vhodný pro školy i pro rodiny s dětmi. Pension Jilemnická Bouda nabízí 50 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní příslušenství. V pensionu je společenská místnost s TV, restaurace a rychlé občerstvení. Celý objekt je NEKUŘÁCKÝ, včetně restaurace. Pension Jilemnická Bouda je vhodný i pro školení a různé konference (školící místnost má kapacitu pro 40 osob).

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI