Pension Jilemnická Bouda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horní Mísečky leží v krásné lokalitě nejvyšších českých hor Krkonoš, které jsou dobře dostupné nejen z Východních a Severních Čech, z Prahy a Středních Čech, ale i Německa a Polska. Svým umístěním jsou velmi výhodným výchozím bodem nejen pro zimní lyžařské ať již běžecké, turistické nebo sjezdařské disciplíny, ale také pro letní, nebo lépe řešeno celoroční sportovní a turistické aktivity.

Penzion Jilemnická Bouda se nachází přímo v centru Horních Míseček. Je velmi dobře dostupný autobusem. Přímo u penzionu je autobusová zastávka. Automobilem se dá dojet až k Jilemnické Boudě. V zimě je silnice denně udržována. Penzion Jilemnická Bouda je vhodný pro školy i pro rodiny s dětmi. Pension Jilemnická Bouda nabízí 50 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní příslušenství. V pensionu je společenská místnost s TV, restaurace a rychlé občerstvení. Celý objekt je NEKUŘÁCKÝ, včetně restaurace. Pension Jilemnická Bouda je vhodný i pro školení a různé konference (školící místnost má kapacitu pro 40 osob).

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI