Pension Lučina

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Protěž a Lučina - Lázně Libverda • Penzion Dvůr - Hejnice. Penziony Protěž a Lučina leží v centru obce Lázně Libverda nedaleko lázeňského komplexu. V objektu penzionu Protěž je vlastní kuchyň s restaurací pro ubytované. Ubytování je poskytováno jak návštěvníkům lázní, tak i turistům, školám, školkám, sportovním klubům, lidem jedoucím na dovolenou do Jizerských hor a podobně. Penzion Dvůr má spíše turistický a sportovní charakter a leží blízko centra Hejnic. Tento penzion lze využít především pro sportovní kluby, školní výlety, školy v přírodě a běžné turistické ubytování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI