Pension Lučina

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Protěž a Lučina - Lázně Libverda • Penzion Dvůr - Hejnice. Penziony Protěž a Lučina leží v centru obce Lázně Libverda nedaleko lázeňského komplexu. V objektu penzionu Protěž je vlastní kuchyň s restaurací pro ubytované. Ubytování je poskytováno jak návštěvníkům lázní, tak i turistům, školám, školkám, sportovním klubům, lidem jedoucím na dovolenou do Jizerských hor a podobně. Penzion Dvůr má spíše turistický a sportovní charakter a leží blízko centra Hejnic. Tento penzion lze využít především pro sportovní kluby, školní výlety, školy v přírodě a běžné turistické ubytování.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI