Pension Na Buďárce

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dnes je zde penzion s restaurací a v části budovy sídlí poštovní a obecní úřad. Centrem obce prochází jedna z nejstarších paseckých cest, která má značné převýšení a vede od údolí Jizery až do hořeních Pasek. Za dob budního hospodářství tudy chodili budaři z horských rokytnických bud a na krosnách nosili na trh do Tanvaldu a Německého Jablonce produkty budního hospodářství - máslo a sýr. Po nich se cestě začalo říkat Buďárka. Jelikož restaurace leží na této historické cestě dostala po znovupostavení název „Buďárka“.

Ubytování nabízíme v pokojích se sociálním zařízením a WIFI připojením.

    Pokoj č. 1 – 2 lůžka
    Pokoj č. 2 – 2 lůžka
    Pokoj č. 3 – 2 pokojový apartmán (4+4 lůžka), kuchyňka
    Pokoj č. 4 – apartmán ( 6 lůžek ), kuchyňka
    Pokoj č. 5 – 2 pokoje (2+5 lůžek)
    Zákaz kouření v ubytovacích prostorech, děkujeme za pochopení.
    Kuchyňky v apartmánech slouží k účelu přípravy snídaní popřípadě svačin. Kuchyňky jsou vybaveny malou ledničkou, varnou konvicí a snídaňovým nádobím ( skleničky, hrnky, talířky, příbory ... ). Kuchyňky nemají odtah ani digestoř, proto nejsou záměrně vybaveny sporákem či vařičem. Proto nejsou určeny k přípravě teplých pokrmů.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI