Pension Na Buďárce

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dnes je zde penzion s restaurací a v části budovy sídlí poštovní a obecní úřad. Centrem obce prochází jedna z nejstarších paseckých cest, která má značné převýšení a vede od údolí Jizery až do hořeních Pasek. Za dob budního hospodářství tudy chodili budaři z horských rokytnických bud a na krosnách nosili na trh do Tanvaldu a Německého Jablonce produkty budního hospodářství - máslo a sýr. Po nich se cestě začalo říkat Buďárka. Jelikož restaurace leží na této historické cestě dostala po znovupostavení název „Buďárka“.

Ubytování nabízíme v pokojích se sociálním zařízením a WIFI připojením.

    Pokoj č. 1 – 2 lůžka
    Pokoj č. 2 – 2 lůžka
    Pokoj č. 3 – 2 pokojový apartmán (4+4 lůžka), kuchyňka
    Pokoj č. 4 – apartmán ( 6 lůžek ), kuchyňka
    Pokoj č. 5 – 2 pokoje (2+5 lůžek)
    Zákaz kouření v ubytovacích prostorech, děkujeme za pochopení.
    Kuchyňky v apartmánech slouží k účelu přípravy snídaní popřípadě svačin. Kuchyňky jsou vybaveny malou ledničkou, varnou konvicí a snídaňovým nádobím ( skleničky, hrnky, talířky, příbory ... ). Kuchyňky nemají odtah ani digestoř, proto nejsou záměrně vybaveny sporákem či vařičem. Proto nejsou určeny k přípravě teplých pokrmů.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI