Pension Ort

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

K dispozici je vám společenská místnost, velký pozemek s přilehlým hospodářstvím, kde můžete v rámci skutečného venkovského života se svými dětmi, vidět chov a život oveček či koz v přirozeném prostředí.

V okolí můžete navštívit mnoho zajímavých přírodních, kulturních a historických krás, rádi Vám doporučíme výlety dle Vašich konkrétních zájmů. Za tímto účelem můžete u nás v penzionu použít jako inspiraci mnoho knih o okolních zajímavostech či shlédnout některý z filmů na DVD nebo VHS.

PENSION ORT - ČESKÝ RÁJ, HOLENICE. Pension ORT je umístěn v klidné a tiché části Českého ráje - v kopcích obce Holenice. K Vaší zábavě jsou k dispozici ve společenské místnosti šipky. Na pozemku se nachází velká zahrada s příjemným posezením a s ohništěm, pro zábavu Vašich dětí je k dispozici indiánský stan a pískoviště. V zahradě můžete hrát petangue nebo kroket (vybavení Vám rádi zapůjčíme). Ubytovat se můžete v jednom ze 4 pokojů (3x dvojlůžkový a 1x čtyřlůžkový). Polovina pokojů má vlastní koupelnu i WC. Rádi Vám doporučíme výlety do okolí - za kulturou a historií, za sportem i relaxací.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI