Pension Ort

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

K dispozici je vám společenská místnost, velký pozemek s přilehlým hospodářstvím, kde můžete v rámci skutečného venkovského života se svými dětmi, vidět chov a život oveček či koz v přirozeném prostředí.

V okolí můžete navštívit mnoho zajímavých přírodních, kulturních a historických krás, rádi Vám doporučíme výlety dle Vašich konkrétních zájmů. Za tímto účelem můžete u nás v penzionu použít jako inspiraci mnoho knih o okolních zajímavostech či shlédnout některý z filmů na DVD nebo VHS.

PENSION ORT - ČESKÝ RÁJ, HOLENICE. Pension ORT je umístěn v klidné a tiché části Českého ráje - v kopcích obce Holenice. K Vaší zábavě jsou k dispozici ve společenské místnosti šipky. Na pozemku se nachází velká zahrada s příjemným posezením a s ohništěm, pro zábavu Vašich dětí je k dispozici indiánský stan a pískoviště. V zahradě můžete hrát petangue nebo kroket (vybavení Vám rádi zapůjčíme). Ubytovat se můžete v jednom ze 4 pokojů (3x dvojlůžkový a 1x čtyřlůžkový). Polovina pokojů má vlastní koupelnu i WC. Rádi Vám doporučíme výlety do okolí - za kulturou a historií, za sportem i relaxací.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI