Pension Petra - Horní Rokytnice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension „Petra“ se nachází na kraji obce u lesa na stráni nad údolím v nadmořské výšce 620 metrů nad mořem a je situován na jižní stranu s výhledem do kraje. Penzion nabízí ubytování ve dvou - až čtyřlůžkových pokojích nebo samostatných apartmá. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, WC, umyvadlo, zrcadlo, televizi se satelitním příjmem, stůl, křesla, lampičku, skříň, na podlahách koberce atd. Některé pokoje a apartmá mají vlastní zařízenou kuchyň. Všichni ubytovaní mají k dispozici společenskou místnost (slouží zároveň i jako jídelna pro ubytované), terasu, sušárnu a telefon, to vše v hlavní budově. Ve vedlejší budově cca 10 m vzdálené je pro hosty pensionu možnost využívat sauny, solária, lyžárny. V teplotně příznivějších ročních obdobích mají klienti pensionu k dispozici vyhřívaný bazén, zahradní nábytek, gril atd. Vlastníci pensionu jsou rovněž spolumajiteli lyžařského vleku „SACHROVKA“; jedná se o 800 m dlouhý moderní lyžařský vlek Tatrapoma H80 s přepravní kapacitou 900 osob za hodinu.

Nedaleko od našeho pensionu se nachází také přírodní koupaliště (asi 500 m),víceúčelová sportovní hala s tenisovými kurty (vzdálena 150 m od pensionu „Petra“), kde lze provozovat další sportovní aktivity (tenis, volejbal, posilovna, trampolína, kuželky atd.),bowling, příp. možnost pronájmu koní, horských kol aj.

Bezprostřední okolí ale především představují hory s možností konání turistických túr (např. k prameni Labe od nás 9 km).

Na hřebeny okolních kopců a hor blízko od objektu pensionu ( max. vzdálenost 1 km ) vede poměrně hustá síť (cca 25) lyžařských vleků a velkokapacitní 4-sedačková lanovka. Sjezdové tratě, které se na jejich úbočích nacházejí, uspokojí všechny kategorie lyžařů od nejmladších dětí až po náročné lyžaře a snowboardery.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI