Pension Pfleger

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Pfleger je rodinný penzion. Nachází se v příjemném a klidném prostředí jednoho z nejstarších měst v severních Čechách – v Jablonném v Podještědí (cca 30 km od Liberce). Přírodní krásy okolních Lužických hor a četné historické památky vytvářejí ideální základnu pro příjemně strávenou dovolenou.

Nabízíme Vám ubytování ve dvou dvoulůžkových apartmánech a v jednom rodinném apartmánu. Každý apartmán je samostatná jednotka s vlastním vchodem a s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Každý apartmán má také vlastní část terasy s výhledem do přírody - pro příjemné posezení.

V obou dvoulůžkových apartmánech je 1 přistýlka a kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí a základním příslušenstvím.

Rodinný apartmán má společenskou místnost a 2 ložnice. V každé ložnici je dvojlůžko a 1 přistýlka, celkem 6 lůžek.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI