Pension Pod Vlekem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Pod Vlekem - Ubytování Jizerské hory poskytuje svým návštěvníkům ubytování přímo v srdci Jizerských hor o kapacitě až 65 osob. Ubytování v Pensionu Pod Vlekem se nachází ve vesničce Janov nad Nisou – Hrabětice, která v letních měsících nadchne svou panenskou přírodou a čerstvým horským vzduchem. Jednoduché a účelné zařízení penzionu je ideální nejen pro ubytování rodin s dětmi užívajících si rodinnou dovolenou, ale také pro ubytování škol v přírodě, lyžařských výcviků, sportovních soustředění a dalších sportovně kulturních akcí. Pension Pod Vlekem disponuje kapacitou až 65 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, z nichž většina má své vlastní hygienické zařízení, a které je možné libovolně kombinovat dle Vašich individuální potřeb a přání. Kromě ideální polohy najdete v našem pensionu také vlastní parkoviště, kolárnu a společenskou místnost s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a připojením k Wi-Fi. Zároveň naši hosté mohou využít mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici, která se nachází ve společenské místnosti a usnadní některým méně náročným turistům jejich občerstvení během dne. Návštěvníkům je k dispozici naše vlastní oplocené hřiště, ohniště, pergolu s posezením a kolárnu. Stravování pro školní zájezdy je ve formě polopenze i plné penze. Přestože není pension vybaven vlastní restaurací ani barem, pro školy je zajištěný celodenní pitný režim.
 

Turistické trasy

V okolí našeho Pensionu Pod Vlekem se nachází hned několik tras, na nichž můžete podniknout několik desítek samostatných turistických výletů, nebo si je během týdne projít všechny.

Mezi turisty jsou i velmi oblíbené tematické turistické trasy. V Jizerských horách se tak můžete vydat například nejen po stopách sklářů a sklářského průmyslu, ale i po stopách tajemných pašeráků koní.

Cyklotrasy

Hornatý terén Jizerských hor a okolí Janova nad Nisou je v létě hojně využívám cyklo nadšenci, kteří zde s nadšením zdolávají kopce v okolí. Tento sport není pro žádné lenochy, a tak aktivní cykloturistika v Jizerských horách je určena zejména zkušenějším sportovcům.
Trasy pro handicapované

I když je terén Jizerských hor v některých svých částech skutečně náročný, v okolí Janova nad Nisou se nachází několik tras, které jsou určeny i pro handicapované turisty. Pro turisty na vozíčku je vhodná například trasa v okolí Bedřichovské přehrady, kratší trasa na Novou Louku k pramenu tzv. Bíle Nisy, nebo výlet k severnímu úbočí hory Směravy, kde se odehrála letecká tragédie v roce 1992.

Léto v Jizerských horách si tedy užije skutečně každý!

Relaxace

V blízkosti našeho ubytování v Jizerských horách se nachází také spousta míst, kde si se svou rodinou můžete užít hromadu zábavy i při nepřízni počasí, nebo návštěvu některého z nich můžete brát čistě jako relaxaci. V dojezdové vzdálenosti 10km najdete plavecký bazén v Jablonci nad Nisou, v Liberci pak najdete známý Aquapark Babylon, Dinopark, botanickou a zoologickou zahradu.

Pro aktivní odpočinek s dětmi můžete využít 500 metrů vzdálené jízdárny a mini ZOO Dřevona, lanové centrum, bobovou dráhu v Janově nad Nisou, nebo lezeckou stěnu Makak tamtéž. Na požádání je možné zajistit přednášku pracovníků Horské služby, nebo setkání s nejznámější českou muscherkou Janou Henychovou.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI