Pension Pod Vlekem

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Pod Vlekem - Ubytování Jizerské hory poskytuje svým návštěvníkům ubytování přímo v srdci Jizerských hor o kapacitě až 65 osob. Ubytování v Pensionu Pod Vlekem se nachází ve vesničce Janov nad Nisou – Hrabětice, která v letních měsících nadchne svou panenskou přírodou a čerstvým horským vzduchem. Jednoduché a účelné zařízení penzionu je ideální nejen pro ubytování rodin s dětmi užívajících si rodinnou dovolenou, ale také pro ubytování škol v přírodě, lyžařských výcviků, sportovních soustředění a dalších sportovně kulturních akcí. Pension Pod Vlekem disponuje kapacitou až 65 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, z nichž většina má své vlastní hygienické zařízení, a které je možné libovolně kombinovat dle Vašich individuální potřeb a přání. Kromě ideální polohy najdete v našem pensionu také vlastní parkoviště, kolárnu a společenskou místnost s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a připojením k Wi-Fi. Zároveň naši hosté mohou využít mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici, která se nachází ve společenské místnosti a usnadní některým méně náročným turistům jejich občerstvení během dne. Návštěvníkům je k dispozici naše vlastní oplocené hřiště, ohniště, pergolu s posezením a kolárnu. Stravování pro školní zájezdy je ve formě polopenze i plné penze. Přestože není pension vybaven vlastní restaurací ani barem, pro školy je zajištěný celodenní pitný režim.
 

Turistické trasy

V okolí našeho Pensionu Pod Vlekem se nachází hned několik tras, na nichž můžete podniknout několik desítek samostatných turistických výletů, nebo si je během týdne projít všechny.

Mezi turisty jsou i velmi oblíbené tematické turistické trasy. V Jizerských horách se tak můžete vydat například nejen po stopách sklářů a sklářského průmyslu, ale i po stopách tajemných pašeráků koní.

Cyklotrasy

Hornatý terén Jizerských hor a okolí Janova nad Nisou je v létě hojně využívám cyklo nadšenci, kteří zde s nadšením zdolávají kopce v okolí. Tento sport není pro žádné lenochy, a tak aktivní cykloturistika v Jizerských horách je určena zejména zkušenějším sportovcům.
Trasy pro handicapované

I když je terén Jizerských hor v některých svých částech skutečně náročný, v okolí Janova nad Nisou se nachází několik tras, které jsou určeny i pro handicapované turisty. Pro turisty na vozíčku je vhodná například trasa v okolí Bedřichovské přehrady, kratší trasa na Novou Louku k pramenu tzv. Bíle Nisy, nebo výlet k severnímu úbočí hory Směravy, kde se odehrála letecká tragédie v roce 1992.

Léto v Jizerských horách si tedy užije skutečně každý!

Relaxace

V blízkosti našeho ubytování v Jizerských horách se nachází také spousta míst, kde si se svou rodinou můžete užít hromadu zábavy i při nepřízni počasí, nebo návštěvu některého z nich můžete brát čistě jako relaxaci. V dojezdové vzdálenosti 10km najdete plavecký bazén v Jablonci nad Nisou, v Liberci pak najdete známý Aquapark Babylon, Dinopark, botanickou a zoologickou zahradu.

Pro aktivní odpočinek s dětmi můžete využít 500 metrů vzdálené jízdárny a mini ZOO Dřevona, lanové centrum, bobovou dráhu v Janově nad Nisou, nebo lezeckou stěnu Makak tamtéž. Na požádání je možné zajistit přednášku pracovníků Horské služby, nebo setkání s nejznámější českou muscherkou Janou Henychovou.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI