Pension Pretty

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vybavení penzionu: 2 lůžkové pokoje s možností přistýlek, 4 lůžkové pokoje. všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV-sat., lednici, pension disponuje připojením k internetu (WIFI), společenská místnost s kachlovými kamny, pokoje s balkónem, snídaně formou bufetu (domácí marmeláda), sauna, solárium, venkovní krb a ohniště s posezením, golfové hřiště vzdálené 3 Km od pensionu, bazén (solárně vyhřívaný), k pobavení lze využít hernu s kulečníkem, 10% sleva na půjčovné lyžařského vybavení..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI