Pension Půlměsíc - Pizzeria Paolo

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu je pro Vás připraveno 5 stylově zařízených dvoulůžkových pokojů, které lze v případě potřeby rozšířit přistýlkou či dětskou postýlkou. Preferujete spíše apartmánové ubytování? Pak jsou pro Vás připraveny dva apartmánové byty nedaleko penzionu. Pokud potřebujete být online, pak jistě využijete WiFi připojení k inernetu, které je zdarma dostupné v celém objektu penzionu Půlměsíc i obou apartmánech. Součástí penzionu je také Pizzerie Ristorante Paolo, kde si můžete v příjemném nekuřáckém prostředí vychutnat kteroukoliv specialitu z pestré nabídky italských pokrmů, které jsou připravovány z vždy čerstvých a kvalitních surovin. Profesionální a pohodová obsluha je samozřejmostí. Součástí restaurace je také oddělený nekuřácký salonek pro 45 lidí, kde lze po předchozím objednání uspořádat Vaši svatební hostinu, oslavu narozenin, třídní sraz či další firemní, soukromé či společenské události. Máte-li o takovou akci zájem, neváhejte nás kontaktovat a vězte, že uděláme vše pro splnění Vašich přání a maximální spokojenost, ať už se jedná o speciální menu nebo například o výzdobu.
 

Součástí objektu, ve kterém se nachází Pizzerie Ristorante Paolo a Penzion Půlměsíc, je i salonek v prvním patře, ve kterém lze po objednání uspořádat Vaši firemní či soukromou akci. Salonek má kapacitu 45 míst, je plně nekuřácký a má vlastní sociální zařízení. Je ideální pro pořádání třídních srazů, večírků, oslav narozenin, ale také svateb, na které Vám po předchozí domluvě rádi nachystáme tabuli, menu, květiny či další propriety, které učiní Váš den nezapomenutelným.

Salonek si lze také pronajmout pro soukromé účely, kterými jsou například firemní prezentace či obchodní jednání.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI