Pension a restaurace Na Vyhlídce

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s restaurací Na Vyhlídce se nachází ve vesnici Krompach v chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Lužické hory jsou nevelké pohraniční pohoří ležící zhruba uprostřed mezi Děčínem a Libercem v severních Čechách. Malá část pohoří na území Německa se nazývá Žitavské hory (Zittauer Gebirge).

Penzion a restaurace Na Vyhlídce má v přízemí budovy restauraci s teplou i studenou kuchyní, kde je možno snídat, obědvat i večeřet po celý týden. Poskytujeme klasické menu, hotová jídla včetně sladkých a bezmasých i výběr minutkových pokrmů. Tři druhy točeného piva a mnoho lahvových alkoholických i nealkoholických nápojů završí Vaši spokojenost i spokojenost Vašich dětí. Pro mlsaly je připraven velký výběr mražených zmrzlinových výrobků.

Vybavenost 5 čtyřlůžkových a 2 třílůžkových pokojů je jednoduchá, ale účelná. Sociální zařízení a sprchy jsou společné na chodbě.

Internet wi-fi v penzionu k dispozici.

Parkoviště u penzionu zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI