Pension a restaurace Na Vyhlídce

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s restaurací Na Vyhlídce se nachází ve vesnici Krompach v chráněné krajinné oblasti Lužické hory. Lužické hory jsou nevelké pohraniční pohoří ležící zhruba uprostřed mezi Děčínem a Libercem v severních Čechách. Malá část pohoří na území Německa se nazývá Žitavské hory (Zittauer Gebirge).

Penzion a restaurace Na Vyhlídce má v přízemí budovy restauraci s teplou i studenou kuchyní, kde je možno snídat, obědvat i večeřet po celý týden. Poskytujeme klasické menu, hotová jídla včetně sladkých a bezmasých i výběr minutkových pokrmů. Tři druhy točeného piva a mnoho lahvových alkoholických i nealkoholických nápojů završí Vaši spokojenost i spokojenost Vašich dětí. Pro mlsaly je připraven velký výběr mražených zmrzlinových výrobků.

Vybavenost 5 čtyřlůžkových a 2 třílůžkových pokojů je jednoduchá, ale účelná. Sociální zařízení a sprchy jsou společné na chodbě.

Internet wi-fi v penzionu k dispozici.

Parkoviště u penzionu zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI