Pension Šablatura

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte-li levné ubytování Krkonoše, pak je Penzion Šablatura v Pasekách nad Jizerou, ideální místo pro vaši dovolenou, i méně cenově náročnou. Paseky nad Jizerou leží kousek od známého lyžařského střediska Rokytnice nad Jizerou. Penzion Šablatura, Vám nabízí ubytování v příjemném prostředí západních Krkonoš. Penzion pro 14 osob (možnost přistýlky). 3 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, WC, TV/SAT, 2 čtyřlůžkové pokoje (pro rodiny, skupinu lidí), kuchyň, TV/SAT, koupelna, WC, 2 x kuchyň, TV/SAT, krbová kamna, hry, sauna, lyžárna, sušáky do bot.

 

Lyžařská škola Paseky nad Jizerou

  • Lyžařská škola Paseky nad Jizerou nabízí jedinečnou šanci pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit sjezdové lyžování, jízdu na snowboardu.
  • Celá výuka probíhá zábavnou formou na vlastním lanovém vleku.
  • Naši zkušení a proškolení instruktoři zvládnou i méně zdatné jedince naučit základní techniky sjezdového lyžování.
     

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI