Pension Schäfer

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš útulný rodinný pension nabízí kvalitní ubytování v Harrachově za přijatelné ceny a nachází se v malebné části Harrachova - Anenské údolí. Skiareál Harrachov je vzdálen pouze 300 m od penzionu. V současné době nabízí pension Schäfer Harrachov ideální místo pro Vaší dovolenou. Poloha našeho pensionu na rozmezí Krkonoš a Jizerských hor nabízí ideální místo pro ubytování Harrachov. Penzion Schäfer ubytování Harrachov nabízí: Celkovou kapacita 17 lůžek. Ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích vybavených WC, sprchou, fénem. Studio s dvěmi ložnicemi (2+4) pro 6 osob vybavené (WC, sprcha, fén). Společenskou místnost s barem a plně vybavenou kuchyňku (sporák, kávovar, var. konvice, mikrovlnná trouba) s možností vaření. Letní terasu s možností grilování a ohniště. Všichni návštěvníci mají možnost zaparkovat své automobily na uzamykatelném parkovišti.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI