Pension Slunce

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension "Slunce" ve Sloupu v Čechách Vám nabízí příjemné ubytování v tichém a krásném prostředí Severních čech. Je vhodně uzpůsoben pro rodinné a romantické pobyty nejen jednotlivců ale také pro skupiny. Ubytujeme vás v pěkně vybavených apartmánech 2+2 (možnost přistýlky pro nejmenší - dětská postýlka) s vlastním sociálním zařízením (wc + sprcha). Vybavená kuchyňka je společná vždy pro 2-3 apartmány. Venkovní bungalovy mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku. V prostorách pensionu jsou dva bazény pro dospělé malý bazének pro děti, volejbalové hřiště, ohniště, gril, kuželky, dětský koutek! Parkoviště přímo v areálu!

Dále nabízíme možnost zapůjčení různých společenských her zcela zdarma. V penzionu je taktéž možné zakoupit alko i nealko nápoje a malé občerstvení.

Pension Slunce je ideálním místem k odpočinku relaxací, ale i k aktivní dovolené!

Přímo ve Sloupu se nachází koupaliště.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI