Pension Slunce

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension "Slunce" ve Sloupu v Čechách Vám nabízí příjemné ubytování v tichém a krásném prostředí Severních čech. Je vhodně uzpůsoben pro rodinné a romantické pobyty nejen jednotlivců ale také pro skupiny. Ubytujeme vás v pěkně vybavených apartmánech 2+2 (možnost přistýlky pro nejmenší - dětská postýlka) s vlastním sociálním zařízením (wc + sprcha). Vybavená kuchyňka je společná vždy pro 2-3 apartmány. Venkovní bungalovy mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku. V prostorách pensionu jsou dva bazény pro dospělé malý bazének pro děti, volejbalové hřiště, ohniště, gril, kuželky, dětský koutek! Parkoviště přímo v areálu!

Dále nabízíme možnost zapůjčení různých společenských her zcela zdarma. V penzionu je taktéž možné zakoupit alko i nealko nápoje a malé občerstvení.

Pension Slunce je ideálním místem k odpočinku relaxací, ale i k aktivní dovolené!

Přímo ve Sloupu se nachází koupaliště.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI