Pension Svatý Jan

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš pension Svatý Jan byl postaven z borovicových trámů (klasické roubení) v roce 2003 ve stylu tradiční krkonošské architektury a nachází se v malebné části Harrachova, zvaném Anenské údolí. V našem penzionu je k dispozici celkem 22 lůžek. Každý pokoj je komfortní a uspokojí i náročnější hosty. Je vybaven sprchou, WC, fénem, televizí se satelitem. Pro maximální relaxaci návštěvníků máme připravenu saunu. Ve společenské místnosti v přízemí našeho pensionu nabízíme stravování formou švédských stolů. Snídaně jsou v již ceně pobytu. Oslavy, večírky, či jiné společenské akce pro vás můžeme také připravit dle vašich individuálních požadavků a přání. V zimních měsících je k dispozici i prostorná a samozřejmě zajištěná úložna lyží. V letních měsících je tento prostor využíván pro uložení horských kol. Parkování 11 osobních vozidel hostů je zajištěno zdarma na uzamykatelném parkovišti přímo před roubenkou. Lanovka je od nás vzdálena asi 350 metrů. ( bobová dráha 100m). Letos jsme pro vás otevřeli nový venkovní bazén o rozměrech 5 x 10 m a terasu s posezením.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI