Pension U Naděje

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování a rekreace v Penzionu U Naděje. Ubytovací kapacita: 25. Lůžka: 2x2 lůžkový, 3x4 lůžkový, 1x4 lůžkový pokoj (po rekonstrukci). Sociální zařízení: společné. Stravování: snídaně ve formě švédských stolů, polopenze, pro hromadné pobyty plné penze. Domací zvířata s sebou: Ne. Parkování: v uzavřeném objektu. U objektu k dispozici pro ubytované bazén. Penzion je nekuřácký. V případě potřeby je k dispozici dětská postýlka. Velice vhodné pro firmy za učelem školení, pronájem na den 1000,- s uzavřením provozovny.

Vybavení Penzionu U Naděje. Hostům slouží k ubytování 6 pokojů, sociální zařízení je společné na patře, zvlášť pro ženy a muže, společenská místnost s TV a videem, jídelna. Disponujeme Wi-fi připojením. Celý penzion příjemně vytápí krbová kamna. V přízemí penzionu se nachází restaurace s výčepem, s kulečníkem a nabídkou hotových i minutkových jídel. Velká zahrada s posezením na terase, ohniště, možnost grilování, bazén u objektu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI