Pension U Naděje

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování a rekreace v Penzionu U Naděje. Ubytovací kapacita: 25. Lůžka: 2x2 lůžkový, 3x4 lůžkový, 1x4 lůžkový pokoj (po rekonstrukci). Sociální zařízení: společné. Stravování: snídaně ve formě švédských stolů, polopenze, pro hromadné pobyty plné penze. Domací zvířata s sebou: Ne. Parkování: v uzavřeném objektu. U objektu k dispozici pro ubytované bazén. Penzion je nekuřácký. V případě potřeby je k dispozici dětská postýlka. Velice vhodné pro firmy za učelem školení, pronájem na den 1000,- s uzavřením provozovny.

Vybavení Penzionu U Naděje. Hostům slouží k ubytování 6 pokojů, sociální zařízení je společné na patře, zvlášť pro ženy a muže, společenská místnost s TV a videem, jídelna. Disponujeme Wi-fi připojením. Celý penzion příjemně vytápí krbová kamna. V přízemí penzionu se nachází restaurace s výčepem, s kulečníkem a nabídkou hotových i minutkových jídel. Velká zahrada s posezením na terase, ohniště, možnost grilování, bazén u objektu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI