Pension U Roubalů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný domek se nachází v nádherné, zvlněné krajině Podkrkonoší, která Vám umožní aktivní prožití Vaší dovolené s rodinou nebo s přáteli. Nabízíme tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Jeden pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) Dva pokoje mají společné sociální zařízení přístupné z chodby. Celková kapacita je maximálně 10 osob. Dům je vytápěn ústředním topením.

K dispozici je vybavený kuchyňský kout (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, nádobí). V případě zájmu Vám pro Vaše pohodlí zajistíme snídaně. Nedaleko našeho domu je restaurace. Cena ubytování je do 200,-Kč za osobu/noc.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI