Pension U Roubalů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný domek se nachází v nádherné, zvlněné krajině Podkrkonoší, která Vám umožní aktivní prožití Vaší dovolené s rodinou nebo s přáteli. Nabízíme tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Jeden pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) Dva pokoje mají společné sociální zařízení přístupné z chodby. Celková kapacita je maximálně 10 osob. Dům je vytápěn ústředním topením.

K dispozici je vybavený kuchyňský kout (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, nádobí). V případě zájmu Vám pro Vaše pohodlí zajistíme snídaně. Nedaleko našeho domu je restaurace. Cena ubytování je do 200,-Kč za osobu/noc.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI