Pension Zelinka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám atraktivní rekreační pobyty v nově zrek. rodinném pensionu ( apartmá/pokoje, sprchy, WC, kuchyňka). Horská turistika, cykloturistika po hřebenech Krkonoš. Celé Jizerky lze projet na kole. Krásně upravené cyklistické stezky, minimální provoz motorových vozidel, od Jizerky zákaz jejich vjezdu.

Pro vodáky nástupní místa na horním toku Jizery, Mumlavy a polských řek. Víte kde pramení Labe? Byli jste na Sněžce ? Viděli jste Mumlavské vodopády, harrachovské skokanské můstky, Čertovu horu? NE ?? Objednejte si včas pobyt v našem penzionu !

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI