Penzion 409

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion 409 je útulný penzion domácího charakteru, který je situován v Krkonoších, necelých 5 km od známého horského městečka Vrchlabí. Je otevřen celoročně a svoji polohou je ideálním místem pro návštěvníky vyhledávající klidné prostředí s možností bohatého sportovního vyžití.

    V zimním období jsou vynikající podmínky pro běžecké lyžování přímo v okolí penzionu, za sjezdovým lyžováním se můžete vydat do blízkých Herlíkovic nebo do nejznámějšího střediska zimních sportů v České republice - Špindlerova Mlýna, vzdáleného 20 minut jízdy autem. Po náročném sportovním dni jistě oceníte možnost relaxace v infračervené kabině (sauně), při zápasu ve stolním fotbalu nebo ping-pongu.
    V letních měsících zde nádherná krkonošská příroda vybízí k horské turistice a cykloturistice. Za teplého počasí můžete dále ke svému odpočinku využít vyhřívaného bazénu a lehátek na zahradě penzionu, popřípadě si svůj pobyt zpříjemnit návštěvou okolních horských městeček, Galerie antického umění v Hostinném, letní bobové dráhy ve Špindlerově Mlýně a nebo ZOO ve Dvoře Králové.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI