Penzion 409

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion 409 je útulný penzion domácího charakteru, který je situován v Krkonoších, necelých 5 km od známého horského městečka Vrchlabí. Je otevřen celoročně a svoji polohou je ideálním místem pro návštěvníky vyhledávající klidné prostředí s možností bohatého sportovního vyžití.

    V zimním období jsou vynikající podmínky pro běžecké lyžování přímo v okolí penzionu, za sjezdovým lyžováním se můžete vydat do blízkých Herlíkovic nebo do nejznámějšího střediska zimních sportů v České republice - Špindlerova Mlýna, vzdáleného 20 minut jízdy autem. Po náročném sportovním dni jistě oceníte možnost relaxace v infračervené kabině (sauně), při zápasu ve stolním fotbalu nebo ping-pongu.
    V letních měsících zde nádherná krkonošská příroda vybízí k horské turistice a cykloturistice. Za teplého počasí můžete dále ke svému odpočinku využít vyhřívaného bazénu a lehátek na zahradě penzionu, popřípadě si svůj pobyt zpříjemnit návštěvou okolních horských městeček, Galerie antického umění v Hostinném, letní bobové dráhy ve Špindlerově Mlýně a nebo ZOO ve Dvoře Králové.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI