Penzion Aktiv

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion leží ve výšce 700 m n. m, má ideální polohu v klidném prostředí, 5 min. cesty z vysockého náměstí. Ubytování je poskytováno na dvou patrech, ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 75 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (zvlášť WC, zvlášť koupelna), předsíň s vestavěnou skříní a balkon. Stravování je poskytováno po dohodě formou snídaně, polopenze nebo plné penze, popřípadě i svačinek včetně pitného režimu. Jsme schopni zajistit i speciální stravy, např. bezlepkovou dietu, jídla pro diabetiky, bezmasá jídla. Náš penzion je vhodný i pro rodinnou rekreaci, ale specializujeme se zejména na pobyty skupin, pro které jsme schopni nabídnout výhodné ceny, využití většiny vybavení penzionu již v základní ceně, osoby doprovodu zdarma a další výhodné podmínky. Jedná se zejména o pobyty školek a škol v přírodě, zimních lyžařských kurzů, cvičení aerobiků, tanečních a hudebních souborů, popřípadě jiných sportovních a zájmových skupin.

 

Pro tyto skupiny jsme schopni zajistit:

V zimě: lyžařské instruktory, půjčení lyžařských kompletů a snowboardů, odborné přednášky na téma lyžování, horská služba.
    
V létě:
využití vlastní tělocvičny (8x10m), vlastního venkovního hřiště s umělým povrchem (11x21m), velkou sportovní halu (750m od penzionu - hala 2x, posilovna, volejbalové hřiště), fotbalové hřiště (950m), tenisové hřiště (850m). Dále zajištění různého sportovního programu s instruktory i bez - rafty, horolezectví, horská kola, turistika a výlety s průvodcem včetně autobusové dopravy

Vybavení penzionu :

Wi-fi, sauna, infrasauna, vířívá vana, bar, plazmová televize 128cm, DVD, video, el. šipky, billiár, stolní tenis, tělocvična (8x10m), venkovní osvětlené hřiště s umělým povrchem (11x21m), možnost zapůjčení horských kol, ohniště, gril, lyžárna, vyhřívaná botárna, zimní vchod přímo od lyžařských vleků, parkování u penzionu.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lyžařské areály
 

 •     Vysoké nad Jizerou (Šachty) - 250m, 4 lyžařské vleky (850m, 260m, 260m, 250m), noční lyžování
 •     Vysoké nad Jizerou (Větrov) - 150m, 2 lyžařské vleky (360m, 260m), noční lyžování
 •     Jablonec nad Jizerou - 2 km, 2 lyžařské vleky, noční lyžování
 •     Paseky nad Jizerou - 7 km, 7 lyžařských vleků, noční lyžování
 •     Rokytnice nad Jizerou -Studenov - 12 km, 10 lyžařských vleků
 •     Rokytnice nad Jizerou -Lysá hora - 14 km, 2x sedačková lanovka + 6 vleků
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI