Penzion Aktiv

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion leží ve výšce 700 m n. m, má ideální polohu v klidném prostředí, 5 min. cesty z vysockého náměstí. Ubytování je poskytováno na dvou patrech, ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 75 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (zvlášť WC, zvlášť koupelna), předsíň s vestavěnou skříní a balkon. Stravování je poskytováno po dohodě formou snídaně, polopenze nebo plné penze, popřípadě i svačinek včetně pitného režimu. Jsme schopni zajistit i speciální stravy, např. bezlepkovou dietu, jídla pro diabetiky, bezmasá jídla. Náš penzion je vhodný i pro rodinnou rekreaci, ale specializujeme se zejména na pobyty skupin, pro které jsme schopni nabídnout výhodné ceny, využití většiny vybavení penzionu již v základní ceně, osoby doprovodu zdarma a další výhodné podmínky. Jedná se zejména o pobyty školek a škol v přírodě, zimních lyžařských kurzů, cvičení aerobiků, tanečních a hudebních souborů, popřípadě jiných sportovních a zájmových skupin.

 

Pro tyto skupiny jsme schopni zajistit:

V zimě: lyžařské instruktory, půjčení lyžařských kompletů a snowboardů, odborné přednášky na téma lyžování, horská služba.
    
V létě:
využití vlastní tělocvičny (8x10m), vlastního venkovního hřiště s umělým povrchem (11x21m), velkou sportovní halu (750m od penzionu - hala 2x, posilovna, volejbalové hřiště), fotbalové hřiště (950m), tenisové hřiště (850m). Dále zajištění různého sportovního programu s instruktory i bez - rafty, horolezectví, horská kola, turistika a výlety s průvodcem včetně autobusové dopravy

Vybavení penzionu :

Wi-fi, sauna, infrasauna, vířívá vana, bar, plazmová televize 128cm, DVD, video, el. šipky, billiár, stolní tenis, tělocvična (8x10m), venkovní osvětlené hřiště s umělým povrchem (11x21m), možnost zapůjčení horských kol, ohniště, gril, lyžárna, vyhřívaná botárna, zimní vchod přímo od lyžařských vleků, parkování u penzionu.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Lyžařské areály
 

 •     Vysoké nad Jizerou (Šachty) - 250m, 4 lyžařské vleky (850m, 260m, 260m, 250m), noční lyžování
 •     Vysoké nad Jizerou (Větrov) - 150m, 2 lyžařské vleky (360m, 260m), noční lyžování
 •     Jablonec nad Jizerou - 2 km, 2 lyžařské vleky, noční lyžování
 •     Paseky nad Jizerou - 7 km, 7 lyžařských vleků, noční lyžování
 •     Rokytnice nad Jizerou -Studenov - 12 km, 10 lyžařských vleků
 •     Rokytnice nad Jizerou -Lysá hora - 14 km, 2x sedačková lanovka + 6 vleků
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI