Penzion Alex

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

rádi bychom Vás přivítali v nově zrekonstruovaném penzionu Alex. Za jeho dveřmi na Vás čeká přátelská rodinná atmosféra s kapacitou 36 lůžek ve 2 až 5ti lůžkových pokojích. Milí hosté, připravili jsme pro Vás letní zážitkový baliíček. Balíček obsahuje 4 noci se snídaní v našem klidném penzionu, užijete u nás krásné horské ticho, domácí kuchyni, venkovní grilování s lahví vína, poznávací vyjížďku po krásách Krkonoš na čtyřkolce cca30 minut ,adrenalinový žážitek v tubing parku a na horských kárách(celkem 10 jízd). Pro milovníky zvířat a přírody jsme připravili posezení u ohýnku s krásným výhledem na naše zvířátka. Na  ty nejmenší čeká spousta zábavy na skluzavce a pískovišti. CENA ZÁŽITKOVÉHO VÍKENDU:4200,-- PRO DVĚ OSOBY, děti do 5ti let zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI