Penzion Alex

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

rádi bychom Vás přivítali v nově zrekonstruovaném penzionu Alex. Za jeho dveřmi na Vás čeká přátelská rodinná atmosféra s kapacitou 36 lůžek ve 2 až 5ti lůžkových pokojích. Milí hosté, připravili jsme pro Vás letní zážitkový baliíček. Balíček obsahuje 4 noci se snídaní v našem klidném penzionu, užijete u nás krásné horské ticho, domácí kuchyni, venkovní grilování s lahví vína, poznávací vyjížďku po krásách Krkonoš na čtyřkolce cca30 minut ,adrenalinový žážitek v tubing parku a na horských kárách(celkem 10 jízd). Pro milovníky zvířat a přírody jsme připravili posezení u ohýnku s krásným výhledem na naše zvířátka. Na  ty nejmenší čeká spousta zábavy na skluzavce a pískovišti. CENA ZÁŽITKOVÉHO VÍKENDU:4200,-- PRO DVĚ OSOBY, děti do 5ti let zdarma.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI