Penzion Amálka - Dolní Rokytnice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension Amálka, který nabízí celoroční pobyty, najdete ve středisku zimní i letní rekreace Rokytnice nad Jizerou v severozápadní části Krkonoš. Hosté jsou ubytováni převážně ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, k dispozici je společenská místnost s wi-fi připojení a barem. Součástí ceny je také snídaně formou studeného bufetu. V blízkosti chaty je v zimě zastávka Ski busu, v létě cyklobusu nabízejícího další turistické vyžití. Přítomnost a obsluha od samotných majitelů je zárukou rodinné atmosféry.

Hosté jsou ubytováni převážně ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Součástí ceny je také snídaně formou studeného bufetu. Večeři (vaří se vždy polévka a jedno hlavní jídlo) je možné v případě zájmu dokoupit. V prostorách pensionu není možné samostatné vaření. Hostům je k dispozici rychlovarná konvice, lednice a mikrovlnná trouba.

Chata je vybavena společenskou místností s barem s možností zakoupení nápojů a drobného občerstvení. Hosté mohou využívat společenské hry, bezplatné wi-fi připojení a v létě také venkovní sezení u potoka, zahradní gril, ohniště, hřiště a stolní tenis. Objekt má dostatečně velké parkoviště s přístupem zajištěným i v zimním období.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI