Penzion Amálka - Dolní Rokytnice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný pension Amálka, který nabízí celoroční pobyty, najdete ve středisku zimní i letní rekreace Rokytnice nad Jizerou v severozápadní části Krkonoš. Hosté jsou ubytováni převážně ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, k dispozici je společenská místnost s wi-fi připojení a barem. Součástí ceny je také snídaně formou studeného bufetu. V blízkosti chaty je v zimě zastávka Ski busu, v létě cyklobusu nabízejícího další turistické vyžití. Přítomnost a obsluha od samotných majitelů je zárukou rodinné atmosféry.

Hosté jsou ubytováni převážně ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Součástí ceny je také snídaně formou studeného bufetu. Večeři (vaří se vždy polévka a jedno hlavní jídlo) je možné v případě zájmu dokoupit. V prostorách pensionu není možné samostatné vaření. Hostům je k dispozici rychlovarná konvice, lednice a mikrovlnná trouba.

Chata je vybavena společenskou místností s barem s možností zakoupení nápojů a drobného občerstvení. Hosté mohou využívat společenské hry, bezplatné wi-fi připojení a v létě také venkovní sezení u potoka, zahradní gril, ohniště, hřiště a stolní tenis. Objekt má dostatečně velké parkoviště s přístupem zajištěným i v zimním období.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI