Penzion Arabela

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Arabela se nachází v malebné a klidné části města Harrachov, které je Anenské Údolí, Mumlava řeka údolí a je obklopen lesy.Centrum města je velmi blízko-obchody, restaurace, pošta je jen asi 5-10 minut.Hlavní lyžařský vlek v Čertov Hoře je vzdálenost pouhých 400 metrů od hotelu, v blízkosti pádu skoky, které hostí Světový pohár ve skoku na lyžích. V zimě si můžete vychutnat zde s tratí všech stupňů obtížnosti, večerní lyžování a upravovaných běžeckých tratí.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI