Penzion Arabela

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Arabela se nachází v malebné a klidné části města Harrachov, které je Anenské Údolí, Mumlava řeka údolí a je obklopen lesy.Centrum města je velmi blízko-obchody, restaurace, pošta je jen asi 5-10 minut.Hlavní lyžařský vlek v Čertov Hoře je vzdálenost pouhých 400 metrů od hotelu, v blízkosti pádu skoky, které hostí Světový pohár ve skoku na lyžích. V zimě si můžete vychutnat zde s tratí všech stupňů obtížnosti, večerní lyžování a upravovaných běžeckých tratí.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI