Penzion Ariel

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám pobyt v novém apartmánu v samostatném objektu v oplocené zahradě. Vybavení: předsíň, koupelna s WC, 4 lůžkový pokoj, TV/SAT, kuchyňský kout, kompletní zařízení kuchyně, lednička. K dispozici je vlastní garáž.

Letní pobyt:

Pěší turistika, cyklo a autoturistika : bezprostředně dostupné jsou Jizerské hory Krkonoše a Český Ráj.

Stolní tenis, gril, odpočinek v zahradním prostředí.

Zimní pobyt:

Lyžařský vlek 250 m od apartmánu, noční lyžování, umělé zasněžování, běžecké tratě pro všechny věkové kategorie, u vleku osvětlené kluziště. Sáňkování, bobování, možnost zapůjčení saní a bobů.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI