Penzion Astra

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabídka služeb pension Astra Liberec: 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek (tedy 5 lůžek), 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlek (tedy 7 lůžek), v každém pokoji předsíňka + WC se sprchou a umyvadlem, snídaně v ceně pokojů po dohodě, možnost ubytování malých psů, koček (klece na noc), gril, ohniště, pergola - zahradní altán, TV v restauraci - společenská místnost, dětské hřiště, uzamykatelné parkoviště, dle dohody domácí kuchyně formou polopenze nebo plné penze, jídla dle osobní nabídky - dle přání ubytovaných..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI