Penzion Astra

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabídka služeb pension Astra Liberec: 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek (tedy 5 lůžek), 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlek (tedy 7 lůžek), v každém pokoji předsíňka + WC se sprchou a umyvadlem, snídaně v ceně pokojů po dohodě, možnost ubytování malých psů, koček (klece na noc), gril, ohniště, pergola - zahradní altán, TV v restauraci - společenská místnost, dětské hřiště, uzamykatelné parkoviště, dle dohody domácí kuchyně formou polopenze nebo plné penze, jídla dle osobní nabídky - dle přání ubytovaných..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI