Penzion Bartošova pec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Bartošova pec v Českém ráji nabízí ubytování v krásné přírodě v oblasti Maloskalska nedaleko Turnova se snídaní. Ubytování je možné v 10 dvou a více lůžkových pokojích a vetřech prostorných apartmánech. Celková kapacita včetně přistýlek je 80 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. V případě větších skupin jsme schopni zajistit další ubytování -  60 lůžek v nedaleké depandanci. Strava je vždy zajištěna na hlavní budově a na depandantu. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře jednotné menu. Možnost výběru jídel a nápojů z menu restaurace. Pro sportovni vyžití je k dispozici areál s „beach-volejbalovým“ kurtem, „streetballem“ a venkovním bazénem, stanovištěm pro lukostřelbu a venkovní stolní tenis – vedle jezírka je ohniště s možností grilování. Zapůjčení sportovního vybavení: horská kola, raftové čluny, nářadí pro míčové hry a lukostřelbu. K dispozici jsou tyto společenské prostory: jídelna pro 50 osob spojená s terasou pro 70 osob, vinárna s krbem pro 25 osob, selská jizba – sál pro 50 osob.
 

Pobyty škol v Českém ráji

Pro školní výlety a školy v přírodě kromě kvalitního ubytování nabízíme výběr z našich aktivit formou bonusů podle počtu účastníků a délky pobytu.  Velmi oblíbený je geocaching, lukostřelba, pro malé děti základy pádlování na člunech na našem jezírku-naprosto bezpečné. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme i další aktivity z naší nabídky.

Všechny aktivity jsou zabezpečeny dohledem odborného instruktora. Dále je pro skupiny k dispozici náš sportovní areál /beach volejbal, beach fotbal, street ball, bazén, stanoviště na lukostřelbu, stolní tenis, dětský koutek-pískoviště, houpačky, skluzavka, dětská lezecká stěna.

Školy velmi oceňují možnosti využití našich několika společenských místností pro oddělenou výuku, nebo jiné činnosti.K dispozici je jídelna pro 50 osob s TV a Sat., velkou tabulí, případně promítacím zařízením. Jídelna je spojena s terasou pro 70 osob. V suterénu budovy lze využít selskou jizbu pro 50 osob/též pro disco a karnevaly/ a malou vinárnu s krbem pro 25-30 osob. V našem novém grilovacím koutku pro vás zajistíme opékání buřtů.

Pro výlety na delší vzdálenosti jsme schopni zajistit místní dopravce za výhodné ceny. Vhodná je také vlaková doprava z nedalekých Dolánek do celého Českého ráje. Doporučujeme výlet do Radvanovic, na zámek Hrubá Skála a na zříceninu hradu Trosky. Pro pěší výlety je v okolí Bartošovy pece mnoho atraktivních míst.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI