Penzion Bartošova pec

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Bartošova pec v Českém ráji nabízí ubytování v krásné přírodě v oblasti Maloskalska nedaleko Turnova se snídaní. Ubytování je možné v 10 dvou a více lůžkových pokojích a vetřech prostorných apartmánech. Celková kapacita včetně přistýlek je 80 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. V případě větších skupin jsme schopni zajistit další ubytování -  60 lůžek v nedaleké depandanci. Strava je vždy zajištěna na hlavní budově a na depandantu. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře jednotné menu. Možnost výběru jídel a nápojů z menu restaurace. Pro sportovni vyžití je k dispozici areál s „beach-volejbalovým“ kurtem, „streetballem“ a venkovním bazénem, stanovištěm pro lukostřelbu a venkovní stolní tenis – vedle jezírka je ohniště s možností grilování. Zapůjčení sportovního vybavení: horská kola, raftové čluny, nářadí pro míčové hry a lukostřelbu. K dispozici jsou tyto společenské prostory: jídelna pro 50 osob spojená s terasou pro 70 osob, vinárna s krbem pro 25 osob, selská jizba – sál pro 50 osob.
 

Pobyty škol v Českém ráji

Pro školní výlety a školy v přírodě kromě kvalitního ubytování nabízíme výběr z našich aktivit formou bonusů podle počtu účastníků a délky pobytu.  Velmi oblíbený je geocaching, lukostřelba, pro malé děti základy pádlování na člunech na našem jezírku-naprosto bezpečné. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme i další aktivity z naší nabídky.

Všechny aktivity jsou zabezpečeny dohledem odborného instruktora. Dále je pro skupiny k dispozici náš sportovní areál /beach volejbal, beach fotbal, street ball, bazén, stanoviště na lukostřelbu, stolní tenis, dětský koutek-pískoviště, houpačky, skluzavka, dětská lezecká stěna.

Školy velmi oceňují možnosti využití našich několika společenských místností pro oddělenou výuku, nebo jiné činnosti.K dispozici je jídelna pro 50 osob s TV a Sat., velkou tabulí, případně promítacím zařízením. Jídelna je spojena s terasou pro 70 osob. V suterénu budovy lze využít selskou jizbu pro 50 osob/též pro disco a karnevaly/ a malou vinárnu s krbem pro 25-30 osob. V našem novém grilovacím koutku pro vás zajistíme opékání buřtů.

Pro výlety na delší vzdálenosti jsme schopni zajistit místní dopravce za výhodné ceny. Vhodná je také vlaková doprava z nedalekých Dolánek do celého Českého ráje. Doporučujeme výlet do Radvanovic, na zámek Hrubá Skála a na zříceninu hradu Trosky. Pro pěší výlety je v okolí Bartošovy pece mnoho atraktivních míst.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI