Penzion Berany

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Zrekonstruovaný penzion se nachází na samotě, obklopen lesy, nedaleko Smržovky a Horní Černé Studnice. Penzion Berany *** nabízí celoroční ubytování v 5 pokojích a 3 apartmánech o celkové kapacitě 26 lůžek + přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny hotelovým zařízením, vlastní koupelnou s WC, barevným televizorem se satelitním příjmem. Některé pokoje lze rozšířit o přistýlku. Celý objekt, s výjimkou restaurace, je nekuřácký! Dále je v penzionu k dispozici: bazén 9 x 4 m, hloubka 150 cm (pro ubytované jako dárek - zdarma, ostatní Kč 50,-/h), sauna (Kč 200,-/h), vířivka (Kč 300,-/h), společenská místnost, stolní fotbálek a elektronické šipky, lyžárna/kolárna, venkovní ohniště, terasa s grilem. Restaurace Berany *** není jen zážitek ze skvělé kuchyně, ale restaurace plná pohody a uvolněné atmosféry, kam stojí za to pozvat své přátele a uspořádat svatební hostinu, oslavu narozenin, raut, firemní večírek, křtiny apod.

 

Ubytovací dispozice:

  •     5 dvoulůžkové pokoje
  •     1 dvoupokojový apartmán (2 lůžka + 2 lůžka)
  •     1 dvoupokojový apartmán (2 lůžka + 1 lůžko)
  •     1 dvoupokojový apartmán (2 lůžka + 4 lůžka)

Volný čas

Ubytovaným je v penzionu k dispozici bazén, sauna, whirpool, lyžárna/kolárna, společenská místnost se stolním fotbálkem a elektronickými šipkami, venkovní ohniště, terasa s grilem.

Okolí nabízí návštěvníkům mnoho výletních cílů a zajímavostí, jako : aquapark, IQ park, kozí farmu, výrobnu perel, výletní vláček, rozhledny, lamí farmu, ZOO, muzeum skla, muzeum bižuterie, pronájem čtyřkolek a mnohé jiné. Cyklostezky vedou přímo kolem penzionu. V zimě je okolí vhodné zejména pro běžkaře. Pro sjezdové lyžování je k dispozici Tanvaldský Špičák (7 km), Smržovský vlek Filip (4 km na odbočce Nová ves) a Zásada (3 km).
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI