Penzion Bílá voda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Budova leží v Anenském údolí poblíž dolní stanice lanové dráhy na Čertovu horu. Stojí samostatně na ostrově mezi potokem Bílá voda a řekou Mumlavou. Vedle zahrady jsou k dispozici hřiště na míčové hry, pískoviště, houpačky, prolézačky. V bezprostředním okolí jsou vzrostlé stromy, za řekou je les. V řece Mumlavě je přírodní koupaliště. Penzion Bílá voda nabízí vedle individuálního ubytování, též ubytování rodinám s dětmi i větším skupinám (školy v přírodě, zájmová sdružení, lyžařské kurzy, školení, semináře, porady, podniková setkání apod.). Kapacita zařízení je 42 lůžek ( až 45 lůžek). Hosté pobývají ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je mimo jiné velká jídelna, herna a učebna, sušárna. Jídelní lístek může být předem sestaven dle přání ubytovaných.

 

Nabídka penzionu Bílá voda Harrachov

Pro naše klienty penzionu Bílá voda Harrachov nabízíme pořádání lyžařských výcviků, sportovních soustředění, škol v přírodě ale i ubytování pro jednotlivce i rodiny. Penzion je uzpůsoben hlavně pro větší skupiny do 50 osob. Ideální je i jeho poloha necelých 100 m od lanové dráhy na Čertovu horu, ale současně na klidném a bezpečném místě uprostřed Harrachova.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI