Penzion Bílá voda

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Budova leží v Anenském údolí poblíž dolní stanice lanové dráhy na Čertovu horu. Stojí samostatně na ostrově mezi potokem Bílá voda a řekou Mumlavou. Vedle zahrady jsou k dispozici hřiště na míčové hry, pískoviště, houpačky, prolézačky. V bezprostředním okolí jsou vzrostlé stromy, za řekou je les. V řece Mumlavě je přírodní koupaliště. Penzion Bílá voda nabízí vedle individuálního ubytování, též ubytování rodinám s dětmi i větším skupinám (školy v přírodě, zájmová sdružení, lyžařské kurzy, školení, semináře, porady, podniková setkání apod.). Kapacita zařízení je 42 lůžek ( až 45 lůžek). Hosté pobývají ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je mimo jiné velká jídelna, herna a učebna, sušárna. Jídelní lístek může být předem sestaven dle přání ubytovaných.

 

Nabídka penzionu Bílá voda Harrachov

Pro naše klienty penzionu Bílá voda Harrachov nabízíme pořádání lyžařských výcviků, sportovních soustředění, škol v přírodě ale i ubytování pro jednotlivce i rodiny. Penzion je uzpůsoben hlavně pro větší skupiny do 50 osob. Ideální je i jeho poloha necelých 100 m od lanové dráhy na Čertovu horu, ale současně na klidném a bezpečném místě uprostřed Harrachova.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI