Penzion Chalupa Bájov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Chalupa Bájov nalézá se v nadmořské výšce 760 metrů v srdci Jizerských hor v obci Horní Maxov čp. 24 E. Penzion je po kompletní rekonstrukci. V zimních měsících jsou v okolí velmi dobré lyžařské podmínky. V blízkosti je upravená běžecká lyžařská magistrála a ve vzdálenosti 300 m od penzionu je známá sjezdovka Severák o délce 650 metrů a za ní lyžařský sjezdový areál Hrabětice. V letních měsících je možné využít množství turistických cest i pro cykloturistiku. Koncem léta a začátkem podzimu jsou v okolních lesích dobré podmínky pro sběr hub. V Horním Maxově je několik útulných stylových restaurací s chutnou kuchyní. Při špatném počasí je možné navštívit města Liberec (15 km) a Jablonec nad Nisou (8 km). Penzion rodinného typu má kapacitu 10 míst. Je rozdělen do 2 apartmánů z nichž každý má 2 pokoje (3+2 lůžka - průchozí pokoje a 3+2 lůžka - samostatné pokoje), vlastní sociální zařízení a televizi se satelitem. V penzionu je společenská místnost s televizí a kuchyňka pro vlastní vaření. Kuchyňka obsahuje sporák, troubu, mikrovlnku a kuchyňské vybavení. Vedle kuchyňky je komora s chladničkou a mrazákem. Ubytování se poskytuje celoročně pro ucelené skupiny v týdenních turnusech s nástupem v sobotu. Domeček - vedlejší samostatná budova má kapacitu maximálně 3 místa, kompletní sociální zařízení, vybavenou kuchyňku pro vlastní vaření, jídelní kout, televizi a satelit. Domeček je vhodný pro hosty, kteří vyhledávají soukromí. Ubytování se poskytuje celoročně v týdenních turnusech s nástupem v sobotu.

Penzion a domeček vlastní 4 venkovní parkovací místa a 2 placená garážová stání. V celém objektu je zákaz kouření.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI