Penzion Čížek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v Harrachově na Sachrově kopci, vedle fotbalového hřiště. Je ideálně dostupný osobním automobilem i v zimním období. Parkování přímo u penzionu. Kapacita penzionu max. 17 osob, k dispozici jsou 5 – dvoj až čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením. Pro hosty je k dispozici plně vybavená společná kuchyň s lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem atd. a společenská místnost (jídelna). Po dohodě je možno dále využívat saunu, stolní tenis a kulečník. V zimním období možnost ubytování se snídaní. Do 100 m od penzionu několik restaurací.

 

V zimním období

jezdí 2 sedačkové lanovky – vzdálené od penzionu 15 min. chůze, několik vleků – naproti penzionu je dětský vlek.

V letním období

možnost turistiky, v okolí je spousta cyklistických tras, tenis, koupaliště, dětská hřiště.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI