Penzion Druhý domov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný Penzion Druhý Domov vám zajistí komfortní ubytování v klidném prostředí s možností turistiky, cykloturistiky a koupání v nedalekém přírodním koupališti s písečnou pláží. Pro pohodlí všech návštěvníků Penzionu „Druhý Domov“ je připraveno 6 pokojů. 1 jednolůžkový bez možnosti přistýlky, 3 dvoulůžkové bez možnosti přistýlky, 1 dvoulůžkový s možností 2 přistýlek a 1 čtyřlůžkový bez možnosti přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. K dispozici je také televize a připojení Wi-Fi. Samozřejmostí jsou snídaně, obědy a večeře. Velká slunná terasa, pořádání svatebních hostin, oslav, třídních srazů. Kapacita restaurace je 30 míst a dalších 10 míst je u přilehlého baru.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI