Penzion Druhý domov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš rodinný Penzion Druhý Domov vám zajistí komfortní ubytování v klidném prostředí s možností turistiky, cykloturistiky a koupání v nedalekém přírodním koupališti s písečnou pláží. Pro pohodlí všech návštěvníků Penzionu „Druhý Domov“ je připraveno 6 pokojů. 1 jednolůžkový bez možnosti přistýlky, 3 dvoulůžkové bez možnosti přistýlky, 1 dvoulůžkový s možností 2 přistýlek a 1 čtyřlůžkový bez možnosti přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. K dispozici je také televize a připojení Wi-Fi. Samozřejmostí jsou snídaně, obědy a večeře. Velká slunná terasa, pořádání svatebních hostin, oslav, třídních srazů. Kapacita restaurace je 30 míst a dalších 10 míst je u přilehlého baru.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI