Penzion Dukát - Kořenov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Penzion Dukát Kořenov Jizerské hory: Objekt penzionu se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v obci Kořenov, která leží v těsném sousedství Krkonoš a hranic s Polskem. Díky své poloze je skvělým místem k zimní i letní dovolené. V blízkém okolí leží známá jizerskohorská a krkonošská zimní střediska, jako jsou Rejdice, Harrachov, Paseky či Rokytnice nad Jizerou.

Penzion Dukát Kořenov ubytování : Kapacita penzionu včetně přistýlek je 23 lůžek. Ubytovat se můžete v 1 dvoulůžkovém a 1 třílůžkovém pokoji, ve 2 čtyřlůžkových pokojích a v 1 pětilůžkovém apartmá. Na pokojích je kuchyňka s možností vaření. Na každém pokoji je soc. zařízení se sprchovým koutem, TV se sat. příjmem.

Kořenov ubytování Jizerské hory / Krkonoše penzion Dukát služby : Společenská místnost s kulečníkem (pool), elektronické šipky, stolní hry. V létě venkovní stolní tenis, vlastní bazén, ohniště, možnost grilování. Možnost podávání snídaní. Soukromé parkoviště u objektu. Penzion je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, soukromou, rodinnou i skupinovou rekreaci.

Dovolená Jizerky Kořenov ubytování penzion D turistika : Zimní sporty - Pro běžkaře jsou k dispozici kilometry dobře upravených stop. Sjezdovky v místě vlek Bavorák 400 m od penzionu, zasněžování (Harrachov 6 km). Okolí penzionu je protkáno množstvím značených turistických cest a udržovaných cyklostezek, které Vás zavedou na nejkrásnější místa Jizerských hor. Turisticky atraktivní je celá okolní oblast, ať již po stránce přírodních scenérií, tak i hodnotných turistických památek. Od Liberce je penzion vzdálen cca 35 km, od města skla a bižuterie Jablonec nad Nisou cca 20 km. Celá oblast je snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.
Penzion Kořenov Dukát - Malé zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kořenov Dukát - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kořenov Dukát - je k dispozici letní terasaPenzion Kořenov Dukát - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kořenov Dukát - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kořenov Dukát - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kořenov Dukát - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI