Penzion Dukát - Kořenov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Penzion Dukát Kořenov Jizerské hory: Objekt penzionu se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v obci Kořenov, která leží v těsném sousedství Krkonoš a hranic s Polskem. Díky své poloze je skvělým místem k zimní i letní dovolené. V blízkém okolí leží známá jizerskohorská a krkonošská zimní střediska, jako jsou Rejdice, Harrachov, Paseky či Rokytnice nad Jizerou.

Penzion Dukát Kořenov ubytování : Kapacita penzionu včetně přistýlek je 23 lůžek. Ubytovat se můžete v 1 dvoulůžkovém a 1 třílůžkovém pokoji, ve 2 čtyřlůžkových pokojích a v 1 pětilůžkovém apartmá. Na pokojích je kuchyňka s možností vaření. Na každém pokoji je soc. zařízení se sprchovým koutem, TV se sat. příjmem.

Kořenov ubytování Jizerské hory / Krkonoše penzion Dukát služby : Společenská místnost s kulečníkem (pool), elektronické šipky, stolní hry. V létě venkovní stolní tenis, vlastní bazén, ohniště, možnost grilování. Možnost podávání snídaní. Soukromé parkoviště u objektu. Penzion je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, soukromou, rodinnou i skupinovou rekreaci.

Dovolená Jizerky Kořenov ubytování penzion D turistika : Zimní sporty - Pro běžkaře jsou k dispozici kilometry dobře upravených stop. Sjezdovky v místě vlek Bavorák 400 m od penzionu, zasněžování (Harrachov 6 km). Okolí penzionu je protkáno množstvím značených turistických cest a udržovaných cyklostezek, které Vás zavedou na nejkrásnější místa Jizerských hor. Turisticky atraktivní je celá okolní oblast, ať již po stránce přírodních scenérií, tak i hodnotných turistických památek. Od Liberce je penzion vzdálen cca 35 km, od města skla a bižuterie Jablonec nad Nisou cca 20 km. Celá oblast je snadno přístupná jak ze SRN, tak i z Polska.
Penzion Kořenov Dukát - Malé zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kořenov Dukát - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kořenov Dukát - je k dispozici letní terasaPenzion Kořenov Dukát - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kořenov Dukát - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kořenov Dukát - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kořenov Dukát - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI