Penzion Eliška - Josefův Důl

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám v penzionu rodinného typu celoroční ubytování s polopenzí a možností posezení v restauraci přímo v areálu. Přímo v areálu se nachází hřiště na odbíjenou nebo nohejbal, otevřené ohniště, venkovní gril s posezením. Hráči trempské písně a country vítáni. Pension je přizpůsoben k celoroční rekreaci. Na pokoji je sprchový kout nebo koupelna, WC je na chodbě před pokoji. Je možno vzít sebou i domácí zvíře. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou přímo v obci Josefův Důl čtyři lyžařské vleky od 200m do 900m. Dále v okruhu 4 km naleznete další jako je Tanvaldský Špičák nebo ski areál Bedřichov.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Jarní až podzimní rek reace:

Nabízí se pěší turistika, cykloturistika, houbaření nebo koupání na koupališti vzdáleném 200m od pensionu.

Zimní rekreace:

Pro milovníky sjezdového lyžování jsou přímo v obci Josefův Důl čtyři lyžařské vleky od 200m do 900m , dále v okruhu 4 km naleznete další jako je Tanvaldský Špičák nebo ski areál Bedřichov. Pro vyznavače bílé stopy jsou zde přímo ideální podmínky, jako například upravené běžecké stopy „Jizerské magistrály“.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI