Penzion Eliška - Josefův Důl

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám v penzionu rodinného typu celoroční ubytování s polopenzí a možností posezení v restauraci přímo v areálu. Přímo v areálu se nachází hřiště na odbíjenou nebo nohejbal, otevřené ohniště, venkovní gril s posezením. Hráči trempské písně a country vítáni. Pension je přizpůsoben k celoroční rekreaci. Na pokoji je sprchový kout nebo koupelna, WC je na chodbě před pokoji. Je možno vzít sebou i domácí zvíře. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou přímo v obci Josefův Důl čtyři lyžařské vleky od 200m do 900m. Dále v okruhu 4 km naleznete další jako je Tanvaldský Špičák nebo ski areál Bedřichov.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Jarní až podzimní rek reace:

Nabízí se pěší turistika, cykloturistika, houbaření nebo koupání na koupališti vzdáleném 200m od pensionu.

Zimní rekreace:

Pro milovníky sjezdového lyžování jsou přímo v obci Josefův Důl čtyři lyžařské vleky od 200m do 900m , dále v okruhu 4 km naleznete další jako je Tanvaldský Špičák nebo ski areál Bedřichov. Pro vyznavače bílé stopy jsou zde přímo ideální podmínky, jako například upravené běžecké stopy „Jizerské magistrály“.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI