Penzion Enzian

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Enzian - Jsme rádi, že Vás zde můžeme přivítat a doufáme, že Vám návštěva našich stránek usnadní výběr pobytu. Náš pension leží přímo pod vrchem Špičák  s výškou 808 m n.m., který je vyhlášeným lyžařským areálem. Z našeho pensionu se dostanete za chvíli kamkoli v Jizerských horách, na své si přijdou milovníci pěší turistiky a v zimě milovníci lyžařského sportu - od můžete jak na sjezdovky, tak na běžky. I když počasí nebude právě ideální, nabízíme příjemné posezení uvnitř pensionu, kde si můžete se sklenkou v ruce posedět u baru, ve společenské místnosti s televizorem, zahrát si společenskou hru.

Pension s celoročním provozem svým klientům nabízí ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 50 lůžek. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V pensionu je k dispozici společenská místnost s TV a SAT a několik společenských her. Hosté se mohou stravovat v jídelně formou polopenze. K příjemnému posezení u skleničky mohou hosté využít bar. Našim klientům nabízíme široké sportovní vyžití v rámci pensionu. K dispozici je půjčovna horských kol, stolní tenis, ruské kuželky, petanque, hřiště a tábořiště.
U pensionu je uzavřené parkoviště, monitorované kamerami.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI