Penzion Eva - Bedřichov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Eva a samostatné apartmány (nejsou v objektu penzionu) se nacházejí v klidném prostředí Bedřichova v Jizerských horách. Nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou, kterou můžete strávit aktivně na kole, pěší turistikou, nebo jen poznávat Jizerské hory v nenáročném terénu. Penzion Eva je vhodná volba pro skupiny, které vyhledávají klidné prostředí a výhodnou cenu, soukromí pro skupinu (více rodin najednou, oslavy, svatby, soustředění, pobyty pro seniory, školní výlety a školy v přírodě a jiné skupiny.) Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbě. Na pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je po rekonstrukci. Možnost parkování přímo v areálu a připojení na internet zdarma. Stravování je zajištěno formou polo nebo plné penze. Penzion Eva je vhodný pro sportovce, dětské pobyty, cyklisty, skupiny s požadavkem na velkou společensku místnost. Stolní tenis k dispozici. Venkovní prostory pro sportovní aktivity. Možnost grilování, táboráků a jiných radovánek.

 

Apartmány Eva

Penzion Eva s jeho apartmány se nachází u prostřed obce Bedřichova poblíž kostela. Jizerské hory nabízí ideální podmínky pro dovolenou na horách, kterou můžete strávit aktivně na kole, pěší turistikou nebo jen na procházkách v nenáročném terénu s možností využití turistických a cykloturistických tras. V Bedřichově jsou také tenisové kurty a koupaliště s horskou vodou.

Ideální na dovolenou pro rodiny s dětmi

Jedná se o nově vybudovaný objekt, ve kterém vám celoročně nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílužkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC a polopenzí s možnost doobjednání obědů. Úschova kol, WiFi a parkování přímo v areálu je zcela zdarma. Výhodou je i dobré spojení do okolních měst Liberce a Jablonce nad Nisou, kde najdete další možnosti sportovního i kulturního vyžití. Penzion Eva Apartmány je vhodný pro rodiny s dětmi, jednotlivce, sportovce, cyklisty, skupiny s požadavkem na společenskou místnost. V létě i v zimě nabízejí Jizerské hory možnost aktivního i příjemného odpočinku.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI