Penzion Eva - Bedřichov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Eva a samostatné apartmány (nejsou v objektu penzionu) se nacházejí v klidném prostředí Bedřichova v Jizerských horách. Nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou, kterou můžete strávit aktivně na kole, pěší turistikou, nebo jen poznávat Jizerské hory v nenáročném terénu. Penzion Eva je vhodná volba pro skupiny, které vyhledávají klidné prostředí a výhodnou cenu, soukromí pro skupinu (více rodin najednou, oslavy, svatby, soustředění, pobyty pro seniory, školní výlety a školy v přírodě a jiné skupiny.) Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbě. Na pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je po rekonstrukci. Možnost parkování přímo v areálu a připojení na internet zdarma. Stravování je zajištěno formou polo nebo plné penze. Penzion Eva je vhodný pro sportovce, dětské pobyty, cyklisty, skupiny s požadavkem na velkou společensku místnost. Stolní tenis k dispozici. Venkovní prostory pro sportovní aktivity. Možnost grilování, táboráků a jiných radovánek.

 

Apartmány Eva

Penzion Eva s jeho apartmány se nachází u prostřed obce Bedřichova poblíž kostela. Jizerské hory nabízí ideální podmínky pro dovolenou na horách, kterou můžete strávit aktivně na kole, pěší turistikou nebo jen na procházkách v nenáročném terénu s možností využití turistických a cykloturistických tras. V Bedřichově jsou také tenisové kurty a koupaliště s horskou vodou.

Ideální na dovolenou pro rodiny s dětmi

Jedná se o nově vybudovaný objekt, ve kterém vám celoročně nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílužkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC a polopenzí s možnost doobjednání obědů. Úschova kol, WiFi a parkování přímo v areálu je zcela zdarma. Výhodou je i dobré spojení do okolních měst Liberce a Jablonce nad Nisou, kde najdete další možnosti sportovního i kulturního vyžití. Penzion Eva Apartmány je vhodný pro rodiny s dětmi, jednotlivce, sportovce, cyklisty, skupiny s požadavkem na společenskou místnost. V létě i v zimě nabízejí Jizerské hory možnost aktivního i příjemného odpočinku.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI