Penzion Fami

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Fami Viva Frutas španělské architektury se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od Máchova jezera. Pension je po rekonstrukci a nabízí celoroční ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro skupiny až 55 osob. Svým nevšedním interiérem ve španělském stylu Vám připomíná podobnou atmosféru přímořského letoviska. Rádi byste přenocovali v banánovém, pomerančovém nebo třeba citrónovém pokoji? Tak navštivte právě náš pension Fami Viva Frutas plný ovoce. Každý pokoj je netradičně vyzdoben a svou dekorací představuje určitý druh ovoce: BANANA, ORANGE, LEMON, ANANAS a další. Pokoje jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové s vlastní koupelnou. Za poplatek je možné si zapůjčit televizor, chladničku, rádio, dětskou přistýlku a další. V pensionu je restaurace s venkovní terasou a možností grilování. Dále je k dispozici billiard, stolní tenis, půjčovna kol a společenská místnost s televizorem, kde je také možné zajistit technické vybavení pro semináře a školení firem.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI