Penzion Gentiana

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion leží v okrajové části města Desné ve velmi klidném prostředí. Penzion má svůj soukromý oplocený pozemek se zahradou, krbem a otevřeným ohništěm. Ubytovací kapacita je max. 19 míst. Všechny pokoje jsou s kompletním sociálním zařízením. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Pokoje jsou rozděleny takto: 2 pokoje s pěti lůžky, 1 pokoj se třemi lůžky a 3 pokoje dvoulůžkové. Všechny pokoje mají standardní vybavení pro ubytování. Na pokojích není televizor. Televizor je pouze ve společenské místnosti. Kromě ubytovacích prostor je návštěvníkům k dispozici jídelna se společenskou místností s krbem kde jsou k dispozici: televize se satelitem a mini bar. Penzion je pro veřejnost uzavřen a slouží výhradně hostům. Mimo ubytování poskytujeme i možnost stravovaní formou: polopenze, nebo pouze snídaně, nebo pouze večeře. Tuto skutečnost si musí každý host dohodnout dopředu.

Náš penzion leží v okrajové části města Desné ve velmi klidném prostředí. Penzion má svůj soukromý oplocený pozemek se zahradou, krbem a otevřeným ohništěm. V oploceném areálu je i parkoviště pro naše hosty, takže nemusíte nechávat své vozidlo na silnici. Příjezdová cesta k objektu se v zimě udržuje, ale napadne-li metr sněhu přes noc, čekají vás lopaty pokud chcete odejít dříve, než se pan hoteliér nasnídá!

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Město Desná v Jizerských horách je vzdáleno 12 km od lyžařského centra Harrachov, 5 km od lyžařského areálu Špičák a 15 km od krajského města Jablonec nad Nisou. Jsou zde restaurace, kino, tenisové kurty a všechny obchody, které mají v každém městě být. Jedná se o sklářské město - proto zde najdete i speciální prodejnu skla. Jizerské hory a Krkonoše jsou jedny z nejnavštěvovanějších lokalit v ČR jak v zimě, tak v létě. Díky této skutečnosti jsou všechny služby spojené s turistikou a rekreací na velmi slušné úrovni v celé této oblasti. Lyžařské vleky a tratě v zimním období a turistické trasy v letním období. V Jablonci a Liberci můžete navštívit atraktivní aqua centra se skluzavkami a za zmínku stojí zábavné a nákupní centrum v Liberci "BABYLON"

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI