Penzion Hamštejn

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Hamštejn se nachází na Zlaté stezce České ráje v osadě Hamštejn (Koberovy) mezi městy Železný Brod (4km) a Turnov (7km). Penzion I. ubytování s restaurací - kapacita této části penzionu je 33 lůžek, ubytování v pokojích 2x 4 lůžkový, 4x3 lůžkový, 1x6 lůžkový, 2x apartmán (4 lůžka, dvě oddělené ložnice). Penzion II. ubytování v apartmánech s vlastním vařením. K ubytování v apartmánech je k dispozici 19 lůžek. Ubytování je vybavené vlastní kuchyní, soc. zařízením, kabelovou televizí, možností připojení na internet, lůžkovinami, ručníky a osuškami. Kuchyňky jsou vybaveny pro běžné vaření. Skladba apartmánů (ubytování): 2x 4 lůžka, 1x 3 lůžka, 1x 2 lůžka, 1x 5lůžek. Naše restaurace s příjemnou obsluhou Vám nabídne posezení v nekuřáckých prostorách s kapacitou 30 míst, v prostorách kuřáckých 25 míst nebo na venkovní terese s výhledem na Český ráj s kapacitou 80 míst.

 

Penzion Hamštejn Český ráj dále poskytuje:

parkování, stolní tenis, kulečník, šipky, dětský koutek, stolní fotbálek, v letních měsících trampolínu pro děti i dospělé a venkovní bazén. Hřiště na plážový volejbal a nohejbal, možnost grilování. V obci Koberovy hřiště s umělou trávou vhodné na tenis a jiné sportovní aktivitiy (za poplatek). Po předchozí domluvě možnost k ubytování zajištění exkurze do pivovaru Svijany, kde se nachází podniková prodejna. Zkrátka se snažíme, aby ubytování v našem penzionu byl pro Vás nezapomenutelný zážitek na Český ráj.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI