Penzion Hamštejn

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion Hamštejn se nachází na Zlaté stezce České ráje v osadě Hamštejn (Koberovy) mezi městy Železný Brod (4km) a Turnov (7km). Penzion I. ubytování s restaurací - kapacita této části penzionu je 33 lůžek, ubytování v pokojích 2x 4 lůžkový, 4x3 lůžkový, 1x6 lůžkový, 2x apartmán (4 lůžka, dvě oddělené ložnice). Penzion II. ubytování v apartmánech s vlastním vařením. K ubytování v apartmánech je k dispozici 19 lůžek. Ubytování je vybavené vlastní kuchyní, soc. zařízením, kabelovou televizí, možností připojení na internet, lůžkovinami, ručníky a osuškami. Kuchyňky jsou vybaveny pro běžné vaření. Skladba apartmánů (ubytování): 2x 4 lůžka, 1x 3 lůžka, 1x 2 lůžka, 1x 5lůžek. Naše restaurace s příjemnou obsluhou Vám nabídne posezení v nekuřáckých prostorách s kapacitou 30 míst, v prostorách kuřáckých 25 míst nebo na venkovní terese s výhledem na Český ráj s kapacitou 80 míst.

 

Penzion Hamštejn Český ráj dále poskytuje:

parkování, stolní tenis, kulečník, šipky, dětský koutek, stolní fotbálek, v letních měsících trampolínu pro děti i dospělé a venkovní bazén. Hřiště na plážový volejbal a nohejbal, možnost grilování. V obci Koberovy hřiště s umělou trávou vhodné na tenis a jiné sportovní aktivitiy (za poplatek). Po předchozí domluvě možnost k ubytování zajištění exkurze do pivovaru Svijany, kde se nachází podniková prodejna. Zkrátka se snažíme, aby ubytování v našem penzionu byl pro Vás nezapomenutelný zážitek na Český ráj.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI