Penzion Herbert

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Herbert Friedrich se nachází v obci Kořenov-Příchovice na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 830m.n.m. Jsou zde výborné lyžařské možnosti. Dva lyžařské vleky jsou vzdáleny asi 250m od penziónu. Penzion má 9 pokojů s max. počtem lůžek 32. 7 pokojů je 3-4lůžkové s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. Dva pokoje jsou 2 lůžkové a mají společnou koupelnu na chodbě vedle pokoje a své vlastní TV/SAT. Dále je tu společná kuchyň, která je plně vybavená vším potřebným. Je tu společenská místnost s TV a občerstvením, kde se zároveň podává snídaně, která je formou bufetu. Při větším počtu ubytovaných je možná i polopenze nebo zajištění jiného občerstvení (grilování, oslavy,….). Dále je tu ještě sauna a vířivá vana. V létě můžete vyrazit na pěší tůry, vydat se na kolech a nebo jen tak lenošit u bazénu, který se nachází přímo u penzionu (6 x 12m). Je zde také terasa s krbem a dětským koutkem. 100m od penzionu je také minigolf. Je také možnost využít bowling, fitko a krytý bazén, který se nachází asi 1500m od penzionu v hotelu Příchovice, kde je zároveň i půjčovna lyží(kol).

 

Sjezdovka u Čápa je dlouhá asi 900m, má umělé zasněžování a noční osvětlení, druhá Pod Štěpánkou je vhodná pro rodiny s menšími dětmi. Asi 800m od penziónu je ski areál Rejdice se sedačkovou lanovkou. Další možnosti kam si jet zalyžovat jsou Harrachov, Rokytnice n.J., Paseky n.J. a Špičák. Si můžete zapůjčit i sněžné skútry a prozkoumat blýzké okolí z jiné perspektivy.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI