Penzion Horka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází na jižním svahu Ještědského hřebene, s pohledem na Ještěd. Lokalita je typická pro Ještěd a okolí, od penzionu je nádherný výhled na údolí Máchova kraje. Ideální místo pro turistiku, cyklistiku, výlety do okolí i do Liberce a Českého Dubu. Pouze 3 zastávky autobusu Vás dělí od Ski areálu Ještěd, lanovky na Ještěd. V penzionu se ubytuje 30 osob. Pokoje jsou vybaveny TV, sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kuchyňka a sprchový kout je k dispozici i mimo pokoje na chodbě. Wifi na pokoji i v celém penzionu. Kromě wifi po celém objektu je v restauraci plátno s projektorem a televizí. S restaurací je spojen sál, kde je možné konat školení (100 osob), a jeviště pro koncert či divadlo. Ubytování je možné i s domácím mazlíčkem na pokoji. Letní terasa pro letní obědy a grilování. Venkovní dětský koutek s prolézačkou a skluzavkou, pískoviště. Apartmán nabízí navíc 2 ložnice pro ubytování komplet rodiny nebo s přáteli. Můžete s sebou vzít i psy, včetně velkých plemen. V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy. Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký.

 

Restaurace
 

Vybavení restaurace

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy.
Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký.

 •     Vybavena je projektorem a plátnem, televizí pro promítání sportovních zápasů. Využití rovněž při školeních a kurzech.
 •     Restaurace je propojena se sálem pro 90 osob, který lze rozdělit.. (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy)
 •     V restauraci je 7 stolů a kulatý stůl pro 8 osob.
 •     V restauraci je bar.

Zvláštní nabídka

Domácí husa s knedlíkem a se zelím podávaná v tradičním českém nádobí a stylu. Pro labužníky vřele doporučujeme.

Připravíme:

 •     Studený raut
 •     Raut s teplým bufetem
 •     Slavnostní raut s teplým bufetem
 •     Kompletní svatební meny a tabuli
 •     Připavíme pro Vás narozeninové party, dětské oslavy.
 •     Nesmí chybět ani výzdoba, promyšlená organizace průběhu večera.

 
Sál s jevištěm

Možnost využití sálu s jevištěm. Vhodné k pořádání oslav, rautů, svatebních hostin a dalších společenských akcí. Pro firmy a školy stanovíme cenu množstevní dohodou při naplnění kapacity penzionu. Firmám nabízíme teambuldingové podmínky, pronájem fotbalové plochy a tenisového kurtu.

Sál je velmi vhodný na tancování jak klasické, tak i moderní. Rozměry jsou dostatečné pro klasický tanec. Materiál parkety. Jsou zde organizovány taneční soustředění pro klasický tanec, ale i zumbu.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí penzionu je mnoho možností jak trávit volný čas. Záleží jen na Vás, zda vyberete adrenalin, relax, sportovní aktivity nebo turistiku.

Nabízí se turistické trasy, koupání na koupališti v těsné blízkosti penzionu, golf, minigolf, sjezd na koloběžkách z Ještědu, v zimě sjezdové lyžování, cyklistika, výlety do okolních hradů a zámků, atd.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI