Penzion Horka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází na jižním svahu Ještědského hřebene, s pohledem na Ještěd. Lokalita je typická pro Ještěd a okolí, od penzionu je nádherný výhled na údolí Máchova kraje. Ideální místo pro turistiku, cyklistiku, výlety do okolí i do Liberce a Českého Dubu. Pouze 3 zastávky autobusu Vás dělí od Ski areálu Ještěd, lanovky na Ještěd. V penzionu se ubytuje 30 osob. Pokoje jsou vybaveny TV, sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kuchyňka a sprchový kout je k dispozici i mimo pokoje na chodbě. Wifi na pokoji i v celém penzionu. Kromě wifi po celém objektu je v restauraci plátno s projektorem a televizí. S restaurací je spojen sál, kde je možné konat školení (100 osob), a jeviště pro koncert či divadlo. Ubytování je možné i s domácím mazlíčkem na pokoji. Letní terasa pro letní obědy a grilování. Venkovní dětský koutek s prolézačkou a skluzavkou, pískoviště. Apartmán nabízí navíc 2 ložnice pro ubytování komplet rodiny nebo s přáteli. Můžete s sebou vzít i psy, včetně velkých plemen. V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy. Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký.

 

Restaurace
 

Vybavení restaurace

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy.
Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký.

 •     Vybavena je projektorem a plátnem, televizí pro promítání sportovních zápasů. Využití rovněž při školeních a kurzech.
 •     Restaurace je propojena se sálem pro 90 osob, který lze rozdělit.. (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy)
 •     V restauraci je 7 stolů a kulatý stůl pro 8 osob.
 •     V restauraci je bar.

Zvláštní nabídka

Domácí husa s knedlíkem a se zelím podávaná v tradičním českém nádobí a stylu. Pro labužníky vřele doporučujeme.

Připravíme:

 •     Studený raut
 •     Raut s teplým bufetem
 •     Slavnostní raut s teplým bufetem
 •     Kompletní svatební meny a tabuli
 •     Připavíme pro Vás narozeninové party, dětské oslavy.
 •     Nesmí chybět ani výzdoba, promyšlená organizace průběhu večera.

 
Sál s jevištěm

Možnost využití sálu s jevištěm. Vhodné k pořádání oslav, rautů, svatebních hostin a dalších společenských akcí. Pro firmy a školy stanovíme cenu množstevní dohodou při naplnění kapacity penzionu. Firmám nabízíme teambuldingové podmínky, pronájem fotbalové plochy a tenisového kurtu.

Sál je velmi vhodný na tancování jak klasické, tak i moderní. Rozměry jsou dostatečné pro klasický tanec. Materiál parkety. Jsou zde organizovány taneční soustředění pro klasický tanec, ale i zumbu.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí penzionu je mnoho možností jak trávit volný čas. Záleží jen na Vás, zda vyberete adrenalin, relax, sportovní aktivity nebo turistiku.

Nabízí se turistické trasy, koupání na koupališti v těsné blízkosti penzionu, golf, minigolf, sjezd na koloběžkách z Ještědu, v zimě sjezdové lyžování, cyklistika, výlety do okolních hradů a zámků, atd.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI