Penzion Horské Špičky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte v rodinném penzionu Horské Špičky v krásném prostředí města Rokytnice nad Jizerou. Penzion nabízí svým hostům ubytování na vysoké úrovni v blízkosti vleků jednoho z nejlepších lyžařských areálů Rokytnice nad Jizerou – Horní Domky. Po komplexní renovaci interiéru se Penzion zařadil mezi nejlepší možnosti ubytování Rokytnice nad Jizerou.

Přijeďte strávit pár dní do nejkrásnějšího lyžařského střediska Českých hor. Rokytnice nad Jizerou nabízí i v letním období spoustu možností jak prožít Vaší zaslouženou dovolenou, odpočinout si a relaxovat po Vašich náročných dnech. Penzion Horské Špičky Vám k tomu nabízí komfortní ubytování v soukromé atmosféřevčetně snídaně a balíčku na Váš výlet. V případě Vašeho zájmu rádi zajistíme polopenzi, či plnou penzi ve vlastní restauraci, která je k dispozici výlučně hostům penzionu.

Přijeďte se sami přesvědčit, že na horách a v Rokytnici nad Jizerou je krásně i v létě a nechte se hýčkat špičkovým servisem v našem penzionu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI