Penzion Horské Špičky

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte v rodinném penzionu Horské Špičky v krásném prostředí města Rokytnice nad Jizerou. Penzion nabízí svým hostům ubytování na vysoké úrovni v blízkosti vleků jednoho z nejlepších lyžařských areálů Rokytnice nad Jizerou – Horní Domky. Po komplexní renovaci interiéru se Penzion zařadil mezi nejlepší možnosti ubytování Rokytnice nad Jizerou.

Přijeďte strávit pár dní do nejkrásnějšího lyžařského střediska Českých hor. Rokytnice nad Jizerou nabízí i v letním období spoustu možností jak prožít Vaší zaslouženou dovolenou, odpočinout si a relaxovat po Vašich náročných dnech. Penzion Horské Špičky Vám k tomu nabízí komfortní ubytování v soukromé atmosféřevčetně snídaně a balíčku na Váš výlet. V případě Vašeho zájmu rádi zajistíme polopenzi, či plnou penzi ve vlastní restauraci, která je k dispozici výlučně hostům penzionu.

Přijeďte se sami přesvědčit, že na horách a v Rokytnici nad Jizerou je krásně i v létě a nechte se hýčkat špičkovým servisem v našem penzionu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI