Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Horský dvůr Bedřichov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion "Horský dvůr" se nachází v klidné části obce Bedřichov v Jizerských horách. Je vhodný pro milovníky  přírody, cyklisty, běžkaře, sjezdaře a zejména pro rodiny s malými dětmi. Máte k dispozici: 10   jedno až pětilůžkových pokojů, parkoviště přímo před penzionem, útulná společenská místnost s dětským koutkem, dětské židličky, minikuchyňka pro ohřev dětského jídla. Ráno Vám zde nabídneme skvělou snídani formou švédského stolu, večer pak výtečnou domácí kuchyni v podobě polopenze. Dále vám je 24h k dispozici zásoba nealko, alko i teplých nápojů v samoobslužném baru. Vytápěná lyžárna/kolárna/kočárkárna s možností mazání běžek, nově sušák obuvi. Relax-club-vířivá vana a sauna s odpočívárnou, masérna/kosmetika. Oplocená  zahrada s věží s klouzačkou a horolezeckou stěnou, pískovištěm, houpačkami, velkou 5m trampolínou s ochrannou sítí s domečkem. Penzion je celý nekuřácký. Na každém pokoji najdete: TV s DVD a radio s CD přehrávačem, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, v oknech žaluzie,tmavé závěsy.

 

Venku najdete:

  •     oplocenou zahradu, věž s klouzačkou a lezeckou stěnou
  •     pískoviště s hračkami,houpačky, trampolínu s ochrannou sítí,domeček
  •     koníky Lukáše, Sunnyho a Athose na hlazení, krmení a vožení
  •     přímo u penzionu 3 dětské vleky(2xpoma 200m a malý 50m lanový vlek) s lyžařskou školou
  •     100m přírodní koupaliště, nástup na Jizerskou magistrálu, cyklostezky.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI