Penzion a hospůdka Křížky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování na Malé Skále pro rodiny, školy i firmy

Náš nově zrekonstruovaný penzion leží v obci Malá Skála - Křížky. Nabízíme jednoduché a útulné dvou a více lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, WC a koupelnou. K dispozici vám jsou také dva plně vybavené apartmány pro 4 až 6 osob. Celková kapacita penzionu je 42 osob. Součástí penzionu je také restaurace s denním provozem pro cyklostezku Greenway Jizera, velká společenská místnost vybavená audio videotechnikou nebo mini wellness v podobě sauny a místnosti pro masáže. Rodiny s dětmi jistě ocení velikou zahradu s dřevěnými atrakcemi, pískovištěm a dětským hřištěm. Zahrada sahá až k řece Jizeře a je ideální pro večerní zpívání u ohně, nebo grilování na našem kamenném grilu.

 

Služby – sport a rekreace

Součástí nabídky služeb Penzionu a hospůdky Křížkou je půjčovna lodí, půjčovna koloběžek a půjčovna inline bruslí. Dále zajišťujeme drobný servis a opravy kol a koloběžek pro návštěvníky cyklostezky Greenway Jizera. Také si zde můžete vypůjčit cokoliv ze širokého sortimentu půjčovny sportovních potřeb (míče, stolní tenis, badminton, petague a další).

Pozemek penzionu s ovocnými stromy je situovaný jižním směrem až k řece Jizeře a můžete zde bez problémů přistát s lodí. Na pozemku se nachází ohniště s grilem a venkovní posezení. To je společně s restaurací přístupné uživatelům nové cyklostezky Greenway Jizera, která vede v těsné blízkosti. U penzionu je připraveno několik parkovacích míst pro osobní automobily. Jeho poloha je ideálním výchozím bodem pro pěší i vodní turistiku, horolezectví nebo cyklistické výlety do okolí, které skýtá řadu přírodních, historických i kulturních zajímavostí.

Penzion a hospůdku Křížky jsme otevřeli 16. 5. 2014

 

Zveme Vás také do našich dalších zařízení

 

 

 


Další tipy na penziony Český ráj


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI