Penzion Iva - Tanvald

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v krásném tichém prostředí Jizerských hor 1km od zimního lyžařského střediska Špičák se 4-sedačkovou lanovkou. Zimní aktivity - Svahy Špičáku jsou uměle zasněžovány. Lyžařské areály v okolí: Černá Říčka, Desná Parlament, Rejdice, Příchovice, Harrachov, Rokytnice dostupné do 20 minut jízdy autem. Přímo u Pensionu je lyžařský vlek vhodný i pro děti a začínající lyžaře. Vlek je vybavený bufetem. Pro běžkaře dostupnost běžeckých tratí na Jizerské magistrále a nově objevená trať z Harrachova do polských Jakušic. Při nepříznivém počasí možná návštěva bazénu s tobogány v Jablonci nad Nisou - 12km nebo Aquapark v Liberci - 25km.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, poznávací výlety - Bozkovské jezkyně, muzea, rozhledny, přírodní rezervace, Praha, Sněžka, pramen Labe, venkovní grilování pod střechou.
Vybavení pensionu

    3 prostorné pokoje 4 - 6 lůžkové s koupelnou a WC
    Společenská místnost s krbem, stolní fotbal, hokej, šipky, bar
    V létě posezení na zastřešené terase - venkovní krb, posezení i grilování
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI