Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Iva - Tanvald

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v krásném tichém prostředí Jizerských hor 1km od zimního lyžařského střediska Špičák se 4-sedačkovou lanovkou. Zimní aktivity - Svahy Špičáku jsou uměle zasněžovány. Lyžařské areály v okolí: Černá Říčka, Desná Parlament, Rejdice, Příchovice, Harrachov, Rokytnice dostupné do 20 minut jízdy autem. Přímo u Pensionu je lyžařský vlek vhodný i pro děti a začínající lyžaře. Vlek je vybavený bufetem. Pro běžkaře dostupnost běžeckých tratí na Jizerské magistrále a nově objevená trať z Harrachova do polských Jakušic. Při nepříznivém počasí možná návštěva bazénu s tobogány v Jablonci nad Nisou - 12km nebo Aquapark v Liberci - 25km.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, poznávací výlety - Bozkovské jezkyně, muzea, rozhledny, přírodní rezervace, Praha, Sněžka, pramen Labe, venkovní grilování pod střechou.
Vybavení pensionu

    3 prostorné pokoje 4 - 6 lůžkové s koupelnou a WC
    Společenská místnost s krbem, stolní fotbal, hokej, šipky, bar
    V létě posezení na zastřešené terase - venkovní krb, posezení i grilování
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI