Penzion Iveta - Antonínov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, možnost i přistýlek. Restaurace s domácí kuchyní a barem. Možnost uzamykatelného parkovaní automobilu. Úschovna kol a lyží. Zahrada s možností grilovaní + na přání grilovaní v rámci polopenze pro větší počet osob. Plnohodnotná polopenze - co vaříme pro Vás, vaříme i pro sebe a naší vnučku! TV + Sat. Zahrada pro děti.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Klidné prostředí na okraji obce mimo hlavní silniční provoz, a jeho poloha v těsné blízkosti lesa, je vhodná pro celoroční rekreaci.

V BLÍZKOSTI

Bozkovské dolomitové jeskyně
které jsou jediné přístupné jeskyně na severu Čech (12km).

Hornické muzeum
v Harrachově s prohlídkou štol a důlní techniky (9km).

Horská osada Jizerka
je nejvýše položená osada v Čechách. Její návštěva Vás položí do doby o sto let zpět. Návštěva místního muzea umožní pohlédnout do nelehkého života horalů. Naučná stezka kolem bukové hory a rašelinišť zase rozšíří vědomosti o zdejší přírodě, které se lépe vstřebávají při borůvkovém poháru či koláči v některé zdejší restauraci.

Besedické skály
jsou skalním útvarem, který se skládá z několika menších oblastí. Cesty se zde proplétají romantickými skalními slujemi a roklemi, ve kterých by člověk lehce ztratil orientaci, značené pěšiny nás však jimi bez problémů provedou. (28 km)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI