Penzion Iveta - Antonínov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, možnost i přistýlek. Restaurace s domácí kuchyní a barem. Možnost uzamykatelného parkovaní automobilu. Úschovna kol a lyží. Zahrada s možností grilovaní + na přání grilovaní v rámci polopenze pro větší počet osob. Plnohodnotná polopenze - co vaříme pro Vás, vaříme i pro sebe a naší vnučku! TV + Sat. Zahrada pro děti.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Klidné prostředí na okraji obce mimo hlavní silniční provoz, a jeho poloha v těsné blízkosti lesa, je vhodná pro celoroční rekreaci.

V BLÍZKOSTI

Bozkovské dolomitové jeskyně
které jsou jediné přístupné jeskyně na severu Čech (12km).

Hornické muzeum
v Harrachově s prohlídkou štol a důlní techniky (9km).

Horská osada Jizerka
je nejvýše položená osada v Čechách. Její návštěva Vás položí do doby o sto let zpět. Návštěva místního muzea umožní pohlédnout do nelehkého života horalů. Naučná stezka kolem bukové hory a rašelinišť zase rozšíří vědomosti o zdejší přírodě, které se lépe vstřebávají při borůvkovém poháru či koláči v některé zdejší restauraci.

Besedické skály
jsou skalním útvarem, který se skládá z několika menších oblastí. Cesty se zde proplétají romantickými skalními slujemi a roklemi, ve kterých by člověk lehce ztratil orientaci, značené pěšiny nás však jimi bez problémů provedou. (28 km)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI