Penzion KAISER

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kaiser leží na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 820 m v Kořenově. Je celoročně dobře přístupný z hlavní komunikace, 6 km od Harrachova, 10 minut od autobusové zastávky Kořenov-Příchovice.

Přibližně 50 m od penzionu Kaiser je 350 m dlouhá sjezdovka Bavorák s večerním lyžováním vhodná pro děti, ale i mírně pokročilé lyžaře. Pro náročnější lyžaře je sjezdovka v Kořenově- Rejdicích, vzdálená cca 3 km, Ski- areal Harrachov cca 6,5 km, dále pak Tanvaldský Špičák, kde je rovněž rozhledna, areal Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou. V okolí jsou kilometry dlouhé upravené běžkařské stopy.
V letní sezoně spousta asfaltových cyklostezek, např. do osady Jizerka, kde jsou rašeliniště a také přechod s Polskou republikou
(pro pěší). Mezi Kořenovem, Harrachovem a Malou Úpou jezdí tam
i zpět cyklobus. Je zde mnoho překrásných turisticky zajímavých oblastí. Protože Kořenov leží na rozhraní Jizerek a Krkonoš, je možné podnikat výlety na obě strany.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI