Penzion KAISER

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kaiser leží na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 820 m v Kořenově. Je celoročně dobře přístupný z hlavní komunikace, 6 km od Harrachova, 10 minut od autobusové zastávky Kořenov-Příchovice.

Přibližně 50 m od penzionu Kaiser je 350 m dlouhá sjezdovka Bavorák s večerním lyžováním vhodná pro děti, ale i mírně pokročilé lyžaře. Pro náročnější lyžaře je sjezdovka v Kořenově- Rejdicích, vzdálená cca 3 km, Ski- areal Harrachov cca 6,5 km, dále pak Tanvaldský Špičák, kde je rovněž rozhledna, areal Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou. V okolí jsou kilometry dlouhé upravené běžkařské stopy.
V letní sezoně spousta asfaltových cyklostezek, např. do osady Jizerka, kde jsou rašeliniště a také přechod s Polskou republikou
(pro pěší). Mezi Kořenovem, Harrachovem a Malou Úpou jezdí tam
i zpět cyklobus. Je zde mnoho překrásných turisticky zajímavých oblastí. Protože Kořenov leží na rozhraní Jizerek a Krkonoš, je možné podnikat výlety na obě strany.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI