Penzion Kamenice a Apartmá Adélka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Specializujeme se již 17 let na pobyty pro děti, školy v přírodě, lyžařské kurzy, tábory atp. Penziony Kamenice nabízí ubytování ve dvou budovách buď samostatně pro 35 a pro 55 hostů, nebo celkem pro 90 hostů! Penzion Kamenice se nachází v rekreačním středisku Josefův Důl, Dolní Maxov v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Penzion Kamenice má celkovou kapacitu 50 osob (včetně apartmá). Sociální zařízení je v přízemí vždy na pokoji, v prvním patře pak centrální samostatné sprchy pánská a dámská a toalety pánské a dámské, vše nově vybudované a velmi pěkné. Penzion dále nabízí společenskou místnost s TV a SAT a DVD, salonek s krbem, lyžárnu. V teplejších dnech lze využít terasy, kde je možné opálit se dohněda a na kterou je vstup ze společenské místnosti. Z terasy se pak schází na travnaté plochy před chatou, vhodné k různým míčovým hrám. Venkovní ohniště zve k opékání uzenin a posezení s kytarou. Nádherné údolí říčky Kamenice, jejíž břeh se klikatí hned vedle penzionu, nabízí vycházky a říčka samotná, jež se hemží pstruhy a která je posetá balvany, vyčuhujícími z vody, pak zve v horkých měsících k osvěžení.

 

Pokoje

K dispozici jsou pokoje od dvou po sedmilůžkové.

Rozložení pokojů:

  • v přízemí č.1 = 7 lůžek, č.2 = 7 lůžek, č.3 = 2 lůžka a č. 4 = 2 lůžka
  • v prvním patře č.5 = 7 lůžek, č.6 = 5 lůžek, č.7 = 2 lůžka, č.8 = 2 lůžka (+ 3 přistýlky), č.9 = 3 lůžka, č.10 = 5 lůžek a dále marodka (1 lůžko jako izolace pro nemocné).
  • Pokoje v přízemí mají vlastní sociální zařízení (toaleta, sprcha a umyvadlo s teplou a studenou vodou).
  • Pokoje v patře mají sociální zařízení sice společné, ale nově vybudované (závěsné záchody Geberit, velká zrcadla atd.).
  • Možná uvítáte, že se nebráníme v rámci možností přemístit lůžka z pokoje na pokoj a upravit tak počty lůžek na těch kterých pokojích.

Apartmá Adélka

Pro náročnější klienty můžeme nabídnout Apartmá Adélka. Apartmá je jedno dvou, druhé pětilůžkové. Pětilůžkové je celé tzv. hradního typu (kombinace přírodní dřevo a kámen), s unikátní koupenou ve skále, s umyvadlem, sprchou a toaletou. Apartmá mají vlastní vstup. Každé apartmá má také vlastní televizi, kuchyňku pro přípravu jídla, ledničku, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu a základní kuchyňské náčiní.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI