Penzion Kapitánka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kapitánka je od roku 2010 nekuřácký. Na Kapitánku narazíte, vydáte-li se do Jizerských hor, přesněji směrem na Tanvald / Kořenov / Harachov . V Kořenově najdete odbočku na Horní Polubný. Parkovat můžete přímo u penzionu v létě i zimě. Dostat se k nám lze i vlakem či autobusem (www.idos.cz). Penzion je tu pro Vás celoročně a kromě nabídky pohodlně stráveného času pod svou střechou je jeho velkým plusem krásné okolí (samota u lesa), neporušená příroda a dobře dostupné sportovní vyžití.

Ubytování nabízíme ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením, TV a připojením k internetu

Restaurace v penzionu je otevřena denně. Naše kuchyň nabízí hostům polo / plnou - penzi a pro nejmenší jedlíky máme připraveny dětské porce. Můžete si vybrat samozřejmě také z jídelního lístku.

Už od našeho penzionu je v zimě směrem na osadu Jizerka udržovaná lyžařská trasa (nájezd na Jizerskou lyžařskou magistrálu), druhým směrem zase začíná trasa směrem na Paseky.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI