Penzion Kapitánka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kapitánka je od roku 2010 nekuřácký. Na Kapitánku narazíte, vydáte-li se do Jizerských hor, přesněji směrem na Tanvald / Kořenov / Harachov . V Kořenově najdete odbočku na Horní Polubný. Parkovat můžete přímo u penzionu v létě i zimě. Dostat se k nám lze i vlakem či autobusem (www.idos.cz). Penzion je tu pro Vás celoročně a kromě nabídky pohodlně stráveného času pod svou střechou je jeho velkým plusem krásné okolí (samota u lesa), neporušená příroda a dobře dostupné sportovní vyžití.

Ubytování nabízíme ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením, TV a připojením k internetu

Restaurace v penzionu je otevřena denně. Naše kuchyň nabízí hostům polo / plnou - penzi a pro nejmenší jedlíky máme připraveny dětské porce. Můžete si vybrat samozřejmě také z jídelního lístku.

Už od našeho penzionu je v zimě směrem na osadu Jizerka udržovaná lyžařská trasa (nájezd na Jizerskou lyžařskou magistrálu), druhým směrem zase začíná trasa směrem na Paseky.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI