Penzion Koucký

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Pasekách nad Jizerou Vám rádi zajistíme v penzionu Koucký, který se nachází v typické horské obci ležící na západním okraji Krkonoš. Nabízíme Vám příjemné ubytování v Pasekách nad Jizerou v krásných pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní oddělenou koupelnu s WC a jsou standardně vybaveny televizorem. K dispozici jsou tyto pokoje: 1 x dvoulůžkový, 2 x třílůžkový + přistýlka, 1 x čtyřlůžkový, 2 x pětilůžkový. Ke všem pokojům je k dispozici společná společenská místnost s BTV-SAT, internet přes wifi, kuchyň (sporák, chladnička), terasa, zahradní posezení, zahradní gril.

 

Další služby:

  •     velké parkoviště před penzionem
  •     úschova jízdních kol v uzamykatelné garáži

Délka pobytu:

Během zimních prázdnin preferujeme týdenní pobyty (od soboty do soboty). Kratší termíny lze rezervovat nejdříve 7 dní předem za předpokladu volné kapacity.

Ubytovat se můžete v den nástupu od 14:00, pokoj se předává v den odjezdu do 10:00. Změna je možná po domluvě.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sportovní vyžití

Lyžařské vyžití v oblasti penzionu Koucký

Lokalita Pasek nad Jizerou je v zimní sezóně velmi lákavá, jelikož se jedná o místo s dvěma skiareály – vleky obecního úřadu a vlekem Pizár. Za běžných zimních podmínek, kdy je dostatek sněhu, se dostanete z lyžařských vleků na lyžích přímo k penzionu. V těsné blízkosti skiareálů naleznete upravované běžecké tratě napojené na Jizerskou magistrálu.

Turistické vyžití v oblasti penzionu Koucký

V letních měsících a v mezisezóně jsou hojně využívány turistické trasy (např. k rozhledně Štěpánka) a cyklotrasy, které procházejí přímo Pasekami nad Jizerou a dále navazují na krkonošské a jizerskohorské trasy. Na hřebeny Krkonoš Vás může přiblížit lanová dráha v Harrachově či Rokytnici nad Jizerou – odtud je to blízko na Dvoračky, Pramen Labe, Sněžné jámy, Voseckou bodu či Mohylu Hanče a Vrbaty.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI