Penzion Koucký

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Pasekách nad Jizerou Vám rádi zajistíme v penzionu Koucký, který se nachází v typické horské obci ležící na západním okraji Krkonoš. Nabízíme Vám příjemné ubytování v Pasekách nad Jizerou v krásných pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní oddělenou koupelnu s WC a jsou standardně vybaveny televizorem. K dispozici jsou tyto pokoje: 1 x dvoulůžkový, 2 x třílůžkový + přistýlka, 1 x čtyřlůžkový, 2 x pětilůžkový. Ke všem pokojům je k dispozici společná společenská místnost s BTV-SAT, internet přes wifi, kuchyň (sporák, chladnička), terasa, zahradní posezení, zahradní gril.

 

Další služby:

  •     velké parkoviště před penzionem
  •     úschova jízdních kol v uzamykatelné garáži

Délka pobytu:

Během zimních prázdnin preferujeme týdenní pobyty (od soboty do soboty). Kratší termíny lze rezervovat nejdříve 7 dní předem za předpokladu volné kapacity.

Ubytovat se můžete v den nástupu od 14:00, pokoj se předává v den odjezdu do 10:00. Změna je možná po domluvě.

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sportovní vyžití

Lyžařské vyžití v oblasti penzionu Koucký

Lokalita Pasek nad Jizerou je v zimní sezóně velmi lákavá, jelikož se jedná o místo s dvěma skiareály – vleky obecního úřadu a vlekem Pizár. Za běžných zimních podmínek, kdy je dostatek sněhu, se dostanete z lyžařských vleků na lyžích přímo k penzionu. V těsné blízkosti skiareálů naleznete upravované běžecké tratě napojené na Jizerskou magistrálu.

Turistické vyžití v oblasti penzionu Koucký

V letních měsících a v mezisezóně jsou hojně využívány turistické trasy (např. k rozhledně Štěpánka) a cyklotrasy, které procházejí přímo Pasekami nad Jizerou a dále navazují na krkonošské a jizerskohorské trasy. Na hřebeny Krkonoš Vás může přiblížit lanová dráha v Harrachově či Rokytnici nad Jizerou – odtud je to blízko na Dvoračky, Pramen Labe, Sněžné jámy, Voseckou bodu či Mohylu Hanče a Vrbaty.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI